0

رضا ربع پهلوی: مخالفت با ایران همچون فیل هوا کردن است!

 
hadikousha
hadikousha
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 1358
محل سکونت : خراسان رضوی

رضا ربع پهلوی: مخالفت با ایران همچون فیل هوا کردن است!
شنبه 4 دی 1389  8:12 PM

به گزارش باشگاه خبرنگاران، "رضا ربع پهلوی" در مصاحبه با بیژن فرهودی مجری و سردبیر ارشد صدای آمریکا به تلاش‌های خود برای برپایی کودتا درایران اذعان کرد و گفت: من مدل‌های موفق درجهان را که به کودتاهای مختلف منجر شده بررسی می‌کنم.

"گم پوزیسیون" خارج نشین

فرهودی" در ادامه مصاحبه ضمن "گم پوزیسیون" نامیدن اپوزیسیون‌های خارج نشین که تا به امروز نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند، از ربع پهلوی سؤال کرد که آیا می‌توان اپوزیسیونی قوی در ایران شکل داد که پهلوی درپاسخ به این سؤال با تأکید بر روی مخالفان فراری از ایران که به کشورهای دیگری متواری شده اند گفت: باید هسته مرکزی اپوزیسیون را برروی این فراریان شکل داد و آنها را عهده دار این گروه های مخالف کرد.

براساس این گزارش، ربع پهلوی همچنین تخصیص بودجه‌های بیشتر به اپوزیسیون‌ها، حمایت از آنها از طریق رسانه‌ها، مدیا و مطبوعات و همچنین تشکیل صندوق تضمین حقوق افراد مخالف که با اعتصاب و اعتراضها حقوقشان را از دست داده‌اند را پیشنهاد داد.

مخالفت با جمهوری اسلامی ایران"همچون" فیل هوا کردن است

ربع پهلوی دراین مصاحبه با اذعان به شکست لیدریش در ایران گفت: من از طریق لیدری به جایی نرسیدم و حال باید از در ادعای دموکراسی وارد شوم.

ربع پهلوی همچنین براقتدار نظام ایران اعتراف کرد و گفت: مخالفت با جمهوری اسلامی ایران"همچون" فیل هوا کردن است.

او دربخش دیگری از این مصاحبه به شکست تحریم ها اشاره کرد و تصریح کرد: شوک تحریم‌ها کوتاه مدت است و نهایتاً فشاری برایران وارد نمی کند و تأثیری ندارد.

اللهم عجل لولیک الفرج

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها