0

مصاحبه تند بنگر که برانکو فعلا جلوی انتشارش را گرفته

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

مصاحبه تند بنگر که برانکو فعلا جلوی انتشارش را گرفته
پنج شنبه 22 مرداد 1394  4:24 PM

 

اخبار,اخبار ورزشی,بنگر

سرمربی کروات حسابی از مدافع باتجربه پرسپولیس دلخور است و برایش پیغام فرستاده: «فکر می کردم اگر روی نیمکت هم باشی به تیم کمک می کنی ولی انگار اشتباه فکر می کردم.

چند ساعت قبل از این که پرسپولیس به اصفهان برود، به برانکو ایوانکوویچ خبر دادند که محسن بنگر یک مصاحبه علیه او انجام داده و گفته مسئول تمام ناکامی های پرسپولیس برانکو است و اوست که باید پاسخگوی نتایج ضعیف پرسپولیس باشد.

البته این تنها بخش هایی از مصاحبه تند بنگر است که به گوش برانکو رسیده است و حرف های مهم تر این بازیکن هنوز منتشر نشده. برانکو که نمی داند بنگر مصاحبه فوق العاده تندی علیه او کرده، از رسانه ها خواسته این مصاحبه را بعد از بازی با سپاهان منتشر کنند.

وی همچنین از طریق یکی از همکاران خود به بنگر پیغام داده: «من از تو بیشتر از اینها توقع داشتم و فکر می کردم اگر روی نیمکت هم باشی به تیم کمک می کنی ولی انگار اشتباه فکر می کردم.»

آنهایی که از مصاحبه تند بنگر خبر دارند می گویند حالا باید دید برانکو بعد از این که مصاحبه روز یکشنبه بنگر را بخواند، چه واکنشی نشان می دهد.

بد نیست بدانید بنگر وقتی فهمید در اصفهان نیمکت نشین است، اصلا نمی خواست به اصفهان برود اما ترسید شکست احتمالی پرسپولیس گردن او بیافتد و به همین دلیل با وجود آگاهی از نیمکت نشینی راهی اصفهان شد.

اخبار ورزشی - راد نیوز

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها