0

نرم‌افزار مترجم مایکروسافت برای گوشی و ساعت‌های هوشمند اندرویدی منتشر شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

نرم‌افزار مترجم مایکروسافت برای گوشی و ساعت‌های هوشمند اندرویدی منتشر شد
شنبه 17 مرداد 1394  1:31 PM

Microsoft Translator
Microsoft Translator

 مایکروسافت امروز سرویس مترجم خود را برای پلتفرم‌های نرم‌افزاری اندروید و اندروید وِر منتشر کرد تا کاربران اندرویدی بتوانند از آن در گوشی‌ها و ساعت‌های هوشمند خود بهره ببرند.

 شرکت مایکروسافت نرم‌افزار نسخه‌ی اندروید و اندروید وِر مترجم خود را برای گوشی‌ها و ساعت‌های هوشمند اندرویدی منتشر کرده است. با توجه به نرم‌افزارهای ویژه‌ی ردموندی‌ها که مدام نسخه‌ی اندرویدی آن‌ها هم ساخته می‌شود، تعداد نرم‌افزارهای اندرویدی مایکروسافت روند روبه رشدی را دنبال می‌کند که سیاستی دور از انتظار از این غول نرم‌افزاری نیست! نرم‌افزار مترجم مایکروسافت هم، مانند سرویس آنلاین موجود در بینگ تا ۵۰ زبان مختلف را پشتیبانی می‌کند. اگر از نرم‌افزار مترجم مایکروسافت در تبلت یا ساعت‌های هوشمند استفاده کرده باشید، متوجه می‌شوید که مزایای قابل توجهی نسبت به مترجم گوگل برای شما ندارد. با این حال، داشتن نرم‌افزار مترجم نسخه‌ی اندروید ویر برای ساعت‌های هوشمند درحالی که گوگل هنوز در تلاش برای انتشار نسخه‌ی اندروید ور مترجم خود است، قطعا یک امتیاز مثبت برای مایکروسافت محسوب می‌شود.

micr2

نرم‌افزار مترجم مایکروسافت امکان ترجمه‌ی نوشتاری و صوتی را برای کاربرها فراهم می‌کند. ترجمه‌ی نوشتاری به ویژه با وجود کارت‌های ترجمه‌ی تمام صفحه‌ای که مشاهده‌ی آن به وسیله‌ی دیگر افراد برای برقراری ارتباط آسوده‌تر خواهد بود، در محیط‌های پر سرو صدا می‌تواند سودمند باشد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها