0

تصاویر محصول جدید هیوندا

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

تصاویر محصول جدید هیوندا
چهارشنبه 14 مرداد 1394  10:17 AM

تصاویر محصول جدید هیوندا
 
هیوندا در حال فعالیت بر محصول جدیدی است که تا اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی به بازار خودروسازی عرضه می شود.

محصول جدید هیوندا همان ۲۰۱۶ Hyundai i۲۰ است که پیش از این و در هنگام آزمایش و تست های اولیه در اروپا و انگلیس دیده شده بود اما تصاویر لو رفته از خودوری جدید هیوندا در حالی منتشر شده است که خروجی نهایی این خودرو در سال ۲۰۱۶ میلادی خواهد بود.


تصاویر محصول جدید هیوندا
مدل  i۲۰ اسپرت هیوندا در فیلیپین و هندوستان با نام i۲۰ Active قابل سفارش هستند. اما هنوز از مشخصات اروپایی این محصول اطلاعاتی در دسترس نبوده و مشخص نیست نام این محصول چه خواهد بود.  i۲۰ Active با i۲۰ هاچ بک دارای شباهت هایی هستند که از میان آنها می توان به پلتفورم و همینطور فاصله محورهای یکسان را اشاره کرد. محصول جدید رقیب جدی برای   Volkswagen CrossPolo محسوب می شود.

این خودرو نسبت به محصول پیشین ۲۶ میلی متر عریض تر و ۵۱ میلی متر بلندتر بوده و با افزایش جدید ارتفاع این خودرو از فاصله ۱۳۰ میلی متری تا زمین برخوردار خواهد بود. اما مهندسان هیوندا شاسی متفاوتی را برای i۲۰ Active انتخاب خواهند کرد تا بتواند با جاده های اروپا سازگارتر باشد. از دیگر تفاوت ها می توان به کابین خودرو و همینطور پوشش های روی بدنه آن اشاره کرد.  i۲۰ جدید در آغاز احتمالا با دو موتور، یک موتور بنزینی ۱.۴ لیتری و قدرت ۹۹ اسب بخار و دیگری موتور دیزلی با ۱.۴ لیتری و ۸۹ اسب بخار عرضه می شود.


تصاویر محصول جدید هیوندا

مدل i۲۰ جزو معدود مدل های هیوندا است که در ۱۲ ماه آینده با موتور بنزینی ۱.۰ لیتری سه سیلندری توروبوشارژ نیز عرضه می شود. اما این محصول در حال حاضر با دو موتور ۱.۴ لیتری تولید می شود.
 
منبع: خبرگزاری مهر

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها