0

تبیین حجاب و عفاف توسط 1700 مبلغ در همدان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تبیین حجاب و عفاف توسط 1700 مبلغ در همدان
یک شنبه 21 تیر 1394  3:03 PM

تبیین حجاب و عفاف توسط 1700 مبلغ در همدان
 

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان از برنامه تبیین فرهنگ حجاب و عفاف توسط یک‌هزار و 700 مبلغ در مساجد همدان خبر داد.

خبرگزاری فارس: تبیین حجاب و عفاف توسط 1700 مبلغ در همدان
 

حجت‌الاسلام علی دشتکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به 21 تیر ماه روز حجاب و عفاف، از برنامه‌های تبلیغات اسلامی در این روز خبر داد و اظهار کرد: همراه با برنامه‌های ماه رمضان برنامه‌های تبیینی فرهنگ حجاب و عفاف را توسط یک‌هزار و 700 مبلغ در برنامه قرار داده‎ایم.

 

وی با بیان اینکه حوزه مسائل فرهنگی بسیار گسترده است و مسائل اعتقادی به عنوان زیربنای فرهنگ مورد توجه است، خاطرنشان کرد: شناخت جایگاه حجاب و عفاف در مسائل اعتقادی بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان با بیان اینکه در بحث مسائل اعتقادی و دینی، موضوع حجاب و عفاف احکام و حدود دینی ما و به عنوان اصل مورد توجه است، گفت:باید فرهنگ‌سازی در زمینه توجه به مسائل اعتقادی مورد توجه دستگاه‌های مختلف باشد.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های برنامه‌های تبلیغات اسلامی تبیین مبانی اعتقادی است، تصریح کرد: به مسئله حجاب و عفاف در مساجد استان توسط مبلغان به طور ویژه پرداخته می‌شود.

دشتکی با تاکید بر اینکه عموم افراد باید به فرهنگ حجاب و عفاف توجه خاصی کنند، افزود: ضعف اصلی عدم تبیین و اطلاع‌رسانی در خصوص این موضوع است.

این مسئول با بیان اینکه متأسفانه برخی از افراد مسئله حجاب و عفاف را به عنوان حدود الهی نمی‌شناسند، گفت: ضعف تبلیغ، تبیین و اطلاع‌رسانی در این زمینه وجود دارد و باید نسبت به آگاه‌سازی افراد در این راستا دقت شود.

وی با بیان اینکه هدف از تبلیغات در این زمینه حساس‌سازی مردم به مسئله حجاب و عفاف است، افزود: ما در ضمن برنامه‌های مختلف توجه به این‌گونه مسائل را در اولویت قرار داده‌ایم.

انتهای پیام/89026/غ20/ظ1004

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها