0

"گنبد آهنین " یا "گنبد پنبه‌ای"

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به: "گنبد آهنین " یا "گنبد پنبه‌ای"
یک شنبه 21 تیر 1394  3:17 PM


نقل قول aligoharsamimi

باسلام

با این وجود زیاد به این مقاله هم نمیشه اعتماد کرد چون این خبرگذاری باشگاه خبرنگاران جوان در مورد ساده ترین مسائل نظامی بزرگترین سوتی هارو دادن و بنده موقعی که مقالای که اینا در مورد مسائل نظامی می نویسن  رو می خونم گوش چشمی رد می کنم.(در ضمن مزخرف ترین خبرگذاری فارسی زبان جهان همین باشگاه خبرنگاران جوان هستش اصلا به مخاطب اهمیت نمی دهه  )

اما سامانه دفاع گنبد آهنین در مقابل موشک های بالستیک و مقل اسکاد می تونه عملکرد مثبتی از خودش ارائه بده اینکه چند تا راکت دست ساز رو به یه جا شلیک کنی و بعد بگی گنبد گنبد آهنین که نمیشه اگه بروبچ مقاومت از اسکاد یا موشکی مثل اسکاد استفاده ی کردند الان نتیجه اش رو می دیدم


سلام و باسپاس از نظرتان

در باشگاه خبرنگاران نسنجیده مطلبی ارائه نمی شود و تا جایی که اطلاع دارم به مخاطب اهمیت داده می شود ولی به هر حال نظر شما محترم است.

همچنین سامانه ی گنبد آهنین سامانه ای است که به دلیل هزینه ی بسیار زیاد ساخت آن، باید هر موشکی را دفع کند نه فقط موشک اسکاد! لذا دفع نکردن موشک هایی که پیشرفته هستند برای این گنبد نقص و عیب محسوب می شود.

باسپاس

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

تشکرات از این پست
aligoharsamimi
دسترسی سریع به انجمن ها