0

تعمیر کار فایرفاکس شوید!

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

تعمیر کار فایرفاکس شوید!
دوشنبه 15 تیر 1394  3:02 PM

تعمیر کار فایرفاکس شوید!

با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چطور می توانید مشکل مرورگرتان را خودتان حل کنید.

به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران،خرابي هاي فايرفاکس مي تواند دلايل زيادي داشته باشد اما براي رفع اين مشکلات راه هايي وجود دارد که ما در اینجا روشی فوق العاده را به شما معرفي می کنیم که با استفاده از آن می توانید خودتان مشکل مرورگرتان را حل کنید.

 

 

 تعمیر کار فایرفاکس شوید !

 

 

استفاده از امکان Reset:

 

با استفاده از گزينه Reset، فايرفاکس يک پروفايل جديد براي شما تشکيل مي دهد اما تمام بوکمارک ها، تاريخچه، رمزهاي ذخيره شده و کوکي ها را به آن منتقل خواهد کرد ولي بايد قيد افزونه هاي نصب شده، تم ها و موتورهاي جست وجو را بزنيد.

 

براي ريست کردن فايرفاکس به منوي آن برويد و از منوي Help گزينه Troubleshooting Information را انتخاب کنيد. در صفحه باز شده روي گزينه Reset Firefox کليک کنيد. اين کار به احتمال زياد مشکل شما را حل خواهد کرد.
 

 

تعمیر کار فایرفاکس شوید !//در حال کار

 

اما اگر پس از نصب افزونه ها دوباره فايرفاکس دچار خرابي شد،مطمئنا اشکال از يکي از افزونه هاست.پس يک بار ديگر فايرفاکس را ريست کنيد و براي پيدا کردن افزونه داراي مشکل،افزونه ها را يکي يکي نصب کنيد.

 

به دنبال بدافزارها بگرديد:

 

يکي از دلايل خرابي فايرفاکس مي تواند وجود بدافزارها و ويروس ها باشد؛ پس بهتر است رايانه خود را با يک آنتي ويروس اسکن کنيد.
 

 

تعمیر کار فایرفاکس شوید !//در حال کار

 

 

 

آپديت نرم افزار:

 

آپديت نبودن Add-on ها يکي از شايع ترين دلايل خرابي هاست،پس قبل از جنگيدن با خود و مرورگر اول افزونه ها را آپديت کنيد. براي آپديت کردن آن ها به منوي فايرفاکس برويد و روي Add-on کليک و سپس تب Extensions را انتخاب کنيد. روي آيکن ابزار کليک و گزينه Check for updates را انتخاب کنيد تا آپديت افزونه هايي که آپديت نيستند، پيدا شوند و سپس آن آپديت ها را نصب کنيد.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها