0

اندازه نمایشگرهای اپل واچ 2 تغییر نمی‌کند؟

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

اندازه نمایشگرهای اپل واچ 2 تغییر نمی‌کند؟
دوشنبه 15 تیر 1394  3:11 AM

خبر جدیدی از کره جنوبی حکایت از عدم تغییر اندازه نمایشگرهای اپل واچ 2 دارد. 


وبسایت Navar کره جنوبی گزارش داده که نسل بعدی اپل واچ دارای همان نمایشگر 1.32 اینچی OLED با رزولوشن 272x340 پیکسل برای مدل 38 میلی‌متری و 1.5 اینچی با رزولوشن 312x390 پیکسل برای مدل 42 میلی‌متری خواهد بود.

همچنین اگرچه در گذشته تصور می‌شد که «ال‌جی دیسپلی» تنها تامین‌کننده صفحه‌نمایش‌های OLED اپل واچ بعدی خواهد بود، این گزارش می‌افزاید که اپل تصمیم گرفته «سامسونگ دیسپلی» را نیز به لیست تامین‌کنندگانش اضافه کند. اپل معمولا به منظور پایین نگه‌داشتن هزینه قراردادهایش و همچنین انعطاف بیشتر در تامین قطعه موردنیازش، با چندین شرکت قرارداد می‌بندد. 

همچنین احتمال می‌رود که صفحه‌نمایش نسل بعدی اپل واچ باریک‌تر از نسل اول باشد. اگرچه نسل کنونی این ساعت توانسته عمر باتری بسیار خوبی را ثبت کند، اما مشکل باتری کماکان وجود دارد و ممکن است کاهش ضخامت صفحه‌نمایش به افزایش حجم باتری منتهی شود.

از دیگر شایعات معتبری که در مورد اپل واچ شنیده می‌شود، استقلال آن نسبت به آیفون است. استفاده از آیفون سبب ایجاد محدودیت زیادی در استفاده از اپل واچ می‌شود و به همین دلیل راهی غیر از ایجاد استقلال بیشتر برای آن وجود ندارد. شنیده شده که یک دوربین Face Time هم برای اپل واچ بعدی در نظر گرفته خواهد شد.

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها