0

مایکروسافت Visual Studio 2015 را ۲۹ تیر ماه رونمایی میشود

 
ria1365
ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7868

مایکروسافت Visual Studio 2015 را ۲۹ تیر ماه رونمایی میشود
پنج شنبه 11 تیر 1394  2:58 AM

 

شرکت مایکروسافت اعلام کرد Visual Studio 2015 در تاریخ ۲۹ تیرماه سال جاری رونمایی خواهد شد. نسخه جدید این برنامه بر پشتیبانی از توسعه همگام میان پلتفرم‌های مختلف با هدف پشتیبانی از ویندوز، iOS و اندروید عرضه خواهد شد.


visual_studio_2015

به گزارش سافت گذر به نقل ازفارنت؛ علاوه بر این، پشتیبانی از پروژه Apache Cordova و پلتفرم توسعه نرم‌افزاری Xamarin نیز در دستورکار قرار گرفته است. مایکروسافت همچنین همکاری‌های مشترکی با شرکت‌هایی مانند Epic Gmaes ( شرکت سازنده Unreal Engine) و Chukong Technologies ( توسعه‌دهنده Cocos2d) به‌منظور بهبود پشتیبانی از توسعه بازی‌ها در ویژوال استودیو ۲۰۱۵ انجام داده است.

دیگر قابلیت‌های جدید در این نسخه شامل پشتیبانی از افزونه‌ها، ابزارهای جدید به‌منظور عیب‌یابی و بررسی، شبیه‌ساز محیط توسعه برای اندروید و پشتیبانی داخلی برای دیدگاه‌ها و نظرات مرتبط با برنامه و البته بهینه‌سازی‌های انجام شده در خصوص رابط کاربری و عملکرد برنامه هستند.

همان‌طور که مایکروسافت پیش از این نیز اعلام کرده بود، این برنامه در قالب دو نسخه Enterprise و Pro عرضه خواهد شد ( پیش از این سه نسخه متفاوت از برنامه عرضه می‌شد). همچنین نسخه مستقل بدون نیاز به ثبت‌نام نیز در قالب بسته حرفه‌ای و با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه خواهد شد. عرضه نسخه رایگان مخصوص انجمن‌های ویژوال استودیو ۲۰۱۵ نیز به‌منظور بهره‌گیری از پروژه‌های منبع‌باز، تحقیقات آکادمیک و استفاده‌های آموزشی نیز در دستور کار مایکروسافت قرار دارد.

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها