0

مانع برگزاری این فستیوال صهیونیستی شوید

 
lovermohamad
lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

مانع برگزاری این فستیوال صهیونیستی شوید
شنبه 23 خرداد 1394  6:56 AM

مانع برگزاری این فستیوال صهیونیستی شوید

 بیش از 40 هنرمند و فیلم‌ساز از انجمن سینماهای بریتانیا (BAFTA) درخواست کردند یک فستیوال فیلم و برنامه تلویزیونی اسرائیلی که قرار است روز پنج‌شنبه در لندن آغاز شود را تحریم کند.

 

هاآرتص نوشت: در نامه‌ای که در اختیار گاردین قرار گرفته است، هنرمندان و فیلم‌سازانی مانند کن لوچ، مایک لی و پیتر کوسمینسکی از سینمای کورزون و اودئون و همچنین آکادمی فیلم و هنرهای تلویزیونی بریتانیا درخواست کردند تا مانع از برگزاری فستیوال  seret 2015 شوند. به اعتقاد معترضان این فستیوال تحت حمایت مالی رژیم صهیونیستی قرار دارد.
 

بر اساس مطالب مطرح شده در این نامه سینماها با میزبانی از این فستیوال درخواست انجمن مدنی فلسطین در سال 2004 مبنی بر تحریم اسرائیل تا پایان جنایات این رژیم علیه فلسطینیان نادیده گرفته خواهد شد.
 

کن لوچ در این‌ باره گفت: کمپین تحریم فیلم‌ساز مشخصی را هدف تحریم قرار نخواهد داد. این کمپین درخواستی برای بایکوت در زمانی است که اسرائیل از یک رویداد حمایت مالی کرده و یا اقدام به تبلیغ آن می‌کند. از سوی دیگر برگزار کنندگان این فستیوال با صدور بیانیه‌ای از حمایت رژیم صهیونیستی قدردانی کردند.
 

به گزارش تسنیم، سال گذشته فستیوال فیلم یهود بریتانیا پس از امتناع سالن "تریسایکل" برای میزبانی از این رویداد سالیانه، توجه رسانه‌های دنیا را به خود جلب کرد. هر چند این سالن سالها شاهد برگزاری این مراسم بود اما پس از عملیات نظامی ارتش اسرائیل به غزه در تابستان و حمایت مالی رژیم صهیونیستی از این فستیوال با برگزاری آن مخالفت کرد.

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها