0

سفر پر رمز و راز به دل اقیانوس با چشم گوگل

 
Lovermohamad
Lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

سفر پر رمز و راز به دل اقیانوس با چشم گوگل
چهارشنبه 20 خرداد 1394  9:55 AM

سفر پر رمز و راز به دل اقیانوس با چشم گوگل به نقل از ایسنا، امسال شرکت گوگل به مناسبت روز جهانی اقیانوس تصاویری از حیات درون اقیانوس‌ها گرامی‌داشته که بخشی از پروژه تصویربرداری با کیفیت آن از اقیانوس‌ها با حمایت سازمان حفظ حیات اقیانوسی آمریکا و بنیاد حمایت از مجمع الجزایر چاگوس اقیانوس هند است.

 

محققان شرکت گوگل پس از موفقیت‌های بدست آمده در طرح‌های بسیار بزرگی نظیر نمایش خیابان‌ها و صحراهای جهان به دنبال تهیه تصاویر با کیفیت از اقیانوس‌های جهان هستند. تاکنون این شرکت، در پروژه‌هایی نظیر نمایش خیابان‌های شهرهای مختلف جهان، نمایش اهرام مصر، سفر تصویری در جنگل‌های آمازون، نمایش مناظر شگفت‌انگیز کلورادو و سفر در صحراهای دبی با موفقیت روبرو بوده است.

 

 

هدف از انجام پروژه جدید، تهیه بانک اطلاعات تصویری از اقیانوس‌های دیدنی و صخره‌های مرجانی شگفت‌انگیز جهان است تا کاربران اینترنتی به آسانی بتوانند در فضای مجازی لذت گشت‌وگذار در زیر آب را به صورت تصویری تجربه کنند. در این پروژه به کمک دوربین‌های فوق پیشرفته و با وضوح بالا، تصاویر 360 درجه از دنیای زیر آب تهیه شده و در سرورهای پرسرعت شرکت گوگل ذخیره می‌شود.

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها