0

حمله مسلحانه به پمپ‌بنزینی در کرمان

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

حمله مسلحانه به پمپ‌بنزینی در کرمان
دوشنبه 18 خرداد 1394  7:45 PM

جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: دو سارق مسلح که پس از سرقت یک دستگاه خودرو وارد پمپ بنزین شده و ضمن سرقت، با ایجاد رعب و وحشت از محل متواری شده بودند در عملیات ضربتی پلیس آگاهی کرمان دستگیر شدند.

سرهنگ "عبدالرضا ناظری" با بیان این خبر اظهار کرد: یک راننده ترانزیت محور «ایران - عراق» که 36 سال سن دارد، به همراه یک جوان 22 ساله دستگیر شدگان این عملیات بودند که متهم ردیف اول بارها با جرایم مرتبط با مشروبات الکلی دستگیر شده، و متهم دوم نیز سابقه کیفری نداشت.

وی افزود: متهمان در ابتدا با تهدید اسلحه و استفاده از اسپری فلفل راننده یک دستگاه سمند را مجبور به ترک خودرو کرده، سپس با خودرو سرقتی به سمت پمپ بنزین حرکت می کنند.

جانشین انتظامی استان کرمان اظهار کرد: در این سرقت، راننده خودرو که یک خانم بود هنگام توقف جلوی منزل، در حالی که فرزند خردسالش داخل ماشین بود برای باز کردن در پارکینگ خودروی خود را در حالت روشن ترک کرده که این وضعیت فرصتی را برای سارقان مهیا کرد و این دو سارق با چهره‌ای پوشانده اقدام به سرقت کردند.

وی ادامه داد: این سارقان که به اسلحه شکاری مسلح بودند با ورود به یکی از به پمپ بنزین ضمن سرقت 10 میلیون ریال پول نقد، با دو نفر از کارکنان جایگاه سوخت درگیر شدند و آنان را مجروح کردند.

ناظری انگیزه متهمان را زورگیری عنوان و اظهار کرد: با بکارگیری اقدامات فنی و اطلاعاتی یکی از متهمان در سیرجان شناسایی و پس از تعقیب فرد سیرجانی و دستگیری وی، همدستش نیز در کرمان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، جانشین انتظامی استان کرمان خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات پلیسی به جرم خود اعتراف کردند سپس به دادسرا اعزام شدند.

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها