0

دست‌ اندرکاران نخستین یادواره امیر سپهبد صیاد شیرازی تقدیر شدند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دست‌ اندرکاران نخستین یادواره امیر سپهبد صیاد شیرازی تقدیر شدند
شنبه 19 اردیبهشت 1394  11:45 AM

دست‌ اندرکاران نخستین یادواره امیر سپهبد صیاد شیرازی تقدیر شدند


با حضور استاندار خراسان رضوی، نتایج حاصل از برگزاری نخستین یادواره امیر سپهبد صیاد شیرازی که در 24 فروردین‌ماه سال جاری، برگزار شد؛ مورد بررسی قرار گرفت.
دست‌ اندرکاران نخستین یادواره امیر سپهبد صیاد شیرازی تقدیر شدند

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس از مشهد به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رشیدیان در این جلسه با اشاره به نقش تأثیرگذار شهید صیاد شیرازی در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس و پس‌ازآن، اظهار داشت: این شهید بزرگوار نمونه‌ای کامل از سرباز ولایت و الگویی برای تمام امیران، سرداران، نظامیان و سربازان است.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که زنده نگاه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست؛ افزود: برگزاری یادوارهٔشهدا علاوه بر نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، جوانان را در مقابل تهاجم همه‌جانبه و شبیخون فرهنگی دشمنان مصون می‌دارد.

استاندار خراسان رضوی تأکید کرد: نقطهٔکانونی و مبنای قدرت جمهوری اسلامی ایران، فرهنگ ایثار و شهادت است و اشاعه و گسترش این مهم، سلحشوری، عدم آسیب‌پذیری و اقتدار کشور را به همراه دارد.

رشیدیان با اشاره به درایت مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در نام‌گذاری سال جاری به‌عنوان دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی، باید در راستای تحقق شعار سال بیش از گذشته تلاش کنیم.

وی از مذاکرات هسته‌ای نمایندگان کشورمان با کشورهای غربی و برگزاری انتخابات طی سال جاری، به‌عنوان دو اتفاق مهم یاد و تصریح کرد: تقویت وحدت و همدلی بین دولت و ملت به تقویت جایگاه خدمتگزاران در داخل و عرصه‌های بین‌المللی می‌انجامد.

 استاندار خراسان رضوی گفت: حضور مقتدرانهٔسربازان دیپلماسی کشور در مذاکرات و دفاع از حقوق حقهٔملت ایران بر اساس عزت، در چارچوب منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست‌های دولت تدبیر و امید، به مدد هوشیاری و همدلی محقق می‌شود.

رشیدیان در ادامه با ترسیم شرایط منطقه و برنامه‌ریزی استکبار جهانی و دشمنان اسلام در ایجاد نفاق و تفرقه‌افکنی بین ملت‌های مسلمان، اظهار داشت: راهبرد اصولی جمهوری اسلامی ایران که همواره مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به‌عنوان تنها منادی آن در جهان اسلام، از آن سخن می‌گویند؛ نگاه تقریبی و ایجاد همبستگی در جهان اسلام است.

گفتنی است؛ امیر سرتیپ دوم علی جهانشاهی فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال شرق کشور، گزارشی از اقدامات انجام‌شده در برگزاری نخستین یادواره امیر سپهبد صیاد شیرازی ارائه کرد و در پایان از عوامل اجرایی آن با حضور استاندار تقدیر شد.

 

تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها