0

برگزاری پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۲۳ استان

 
lovermohamad
lovermohamad
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 6840
محل سکونت : سوادکوه

برگزاری پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۲۳ استان
دوشنبه 14 اردیبهشت 1394  11:49 AM

 

برگزاری پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۲۳ استان

 

پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو صبح روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه جاری به طور همزمان در ۳۸ مرکز آزمون در ۲۳ استان کشور برگزار می‌شود

 

. به نقل از باشگاه خبرنگاران،شهرهای تهران، کاشمر، کرمان، تبریز، آمل، خرم آباد، کاشان، سهند، رشت، بهبهان، دزفول، ورامین، اوز، بابل، بندربوشهر، مشهد، اراک، اصفهان، کرج، قیدار، زنجان، لارستان، کرمانشاه، مرودشت، شیراز، سنندج، دامغان، خمینی شهر، شهرکرد، نجف آباد، ارومیه، بجنورد، یزد، اهواز، زاهدان، ماهشهر، قزوین و جهرم به عنوان مراکز آزمون این مسابقه تعیین شده‌اند که به همت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود.

داوطلبان می‌توانند از امروز یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه تا سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در سایت نانو یا مراجعه به نهاد ترویجی که از طریق آن در مسابقه ثبت نام کرده‌اند، با مشاهده و ویرایش اطلاعات شخصی، اقدام به انتخاب، ویرایش و دریافت آدرس و اطلاعات مرکز آزمون کنند.

داوطلبان هیچ محدودیتی برای تعیین محل حوزه آزمون ندارند و با توجه به علاقه و شرایط خود، مجاز به انتخاب هر یک از حوزه‌های آزمون اعلام شده در سیستم هستند.

امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه تا روز برگزاری آزمون برای داوطلبان در کارتابل شخصی آن‌ها در سایت نانو یا از طریق مراجعه به نهاد ترویجی که از طریق آن در مسابقه ثبت نام کرده‌اند، فراهم است.

💘نام زهرا مشتق از نام خداست
زینت کرسی و عرش کبریاست💘

http://s4.picofile.com/file/8182645092/GM_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B5_70502.gif تالارفناوری وعلوم نظامی وبلا من

💘علاج درد مشتاقان طبیب عام نشناسد
مگر لیلی کند درمان غم مجنون شیدا را💔
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها