بخش campaign بازی Halo 2: Anniversary با رزولوشن ۱۰۸۰p کامل اجرا نخواهد شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

بخش campaign بازی Halo 2: Anniversary با رزولوشن ۱۰۸۰p کامل اجرا نخواهد شد

 
 
۳۴۳ تأیید کرد که بخش campaign بازی Halo 2: Anniversary با رزولوشن ۱۰۸۰p کامل اجرا نخواهد شد و به جای آن در ۱۳۲۸×۱۰۸۰ و نرخ فریم ۶۰ fps اجرا خواهد شد. این در حالی است که رزولوشن یک نمایشگر ۱۰۸۰p در اصل ۱۹۲۰×۱۰۸۰ می باشد.
 
Dan Ayoub، تهیه کننده این بازی، در توضیح تصمیم اتخاذ شده مبنی بر اجرای بازی با رزولوشنی کم تر اظهار کرد:
 
“در طی ساخت بازی ما واقعاً از بافر و موتور ساخت بازی که به ما این امکان را می داد که مدام بین موتورهای کلاسیک و Anniversary که به صورت همزمان کار می کنند سوئیچ کنیم، راضی بودیم، اما به هر حال همان طور که ممکن است انتظار داشته باشید، بر رزولوشن بازی تأثیر می گذارد.
 
بخش campaign بازی Halo 2: Anniversary با رزولوشن ۷۲۰p با سطح جزئیات و وضوحی که به ما می داد، بی نظیر به نظر می رسید اما به مانند هر جنبه ی دیگری از بازی و تکنولوژی، ما می خواستیم که آن را بیش از این توسعه دهیم.
 
بنابراین در واپسین هفته های ساخت، تیم ما به هدفی دست یافت که حاصل آن این است که Halo 2: Anniversary در حال حاضر با نرخ فریم ۶۰ fps و رزولوشن ۱۳۲۸×۱۰۸۰ اجرا می شود که به بالاتر رفتن کیفیت تصاویر کمک می کند و فکر می کنیم طرفداران آن را احساس خواهند کرد. باقی بازی هایی که در پکیج Master Chief Collection قرار دارد با رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ و نرخ فریم ۶۰ fps اجرا می شود.”
 
اظهارات Ayoub نشان می دهد که ۳۶۳ توانسته است نرخ فریم بخش کمپین بازی را در آخرین مرحله ساخت بازی به اندازه قابل توجهی ارتقا بخشد. بازی Halo: The Master Chief Collection در ۱۴ نوامبر به صورت انحصاری برای Xbox One عرضه خواهد شد.
پنج شنبه 17 مهر 1393  01:28 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها