گزارش رسمی : صد هزار دستگاه Xbox One ظرف مدت یک هفته در چین به فروش رفت

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

گزارش رسمی : صد هزار دستگاه Xbox One ظرف مدت یک هفته در چین به فروش رفت

 
بر اساس آخرین گزارش های ارائه شده از بازار چین، کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی Xbox One در چین موفقیت زیادی را از نظر فروش برای مایکروسافت به دنبال داشت. بر اساس این گزارش ها از این کنسول نسل هشتمی در یک هفته به مقدار صد هزار دستگاه Xbox One به فروش رفته است.
 
این گزارش از وبسایت رسمی ۱۷۱۷۳٫com دریافت شد و توسط منابع انگلیسی از چینی به انگلیسی ترجمه شد. همچنین علاوه بر این گزارش ها، معاون Shanghai Media Group یعنی آقای Zhang Dazhong مصاحبه ای را انجام دادند که اطلاعات دیگری از این آمار فروش منتشر کردند. براساس صحبت های آقای Zhang Dazhong و متن این گزارش ها اعلام شد صد هزار دستگاهی که به چین برای فروش فرستاده شدند، در یک هفته به فروش رسیدند. همچنین در این آمار فروش مقدار پیش فروش کنسول هم محاسبه شده است.
 
مایکروسافت در ادامه اعلام کرد، با همکاری BesTV فروش Xbox One را در یک سال آینده در کشور چین به یک میلیون خواهد رساند. کنسول Xbox One در چین توانست در یک هفته به فروش بسیار عالی برسد. این کنسول در چین به قیمت ۳,۶۹۹ یوان ($۶۰۲) (نسخه بدون کینکت) و نسخه همراه کینکت با قیمت ۴,۲۹۹ یوان ($۷۰۰) فروخته می شود.
سه شنبه 15 مهر 1393  08:21 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها