Halo 2: Anniversary دارای محتویاتی در ارتباط با Halo 5 خواهد بود

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Halo 2: Anniversary دارای محتویاتی در ارتباط با Halo 5 خواهد بود

 
Halo: The Master Chief Collection از بازی به نام Halo 2: Anniversary در مجموعه خود بهره می برد که نسخه بازسازی شده Halo 2 اصلی می باشد. استدیو ۳۴۳ Industries به عنوان سازنده این بازی، هر چند نمی خواهد که در داستان اصلی آن تغییرات نامناسبی ایجاد کند، تمایل دارد که با روشی مخصوص، به دیگر عنوان در دست ساخت خود یعنی Halo 5: Guardians حین گیم پلی اشاره کند. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.
 
آقای Dan Ayoub به عنوان تهیه کننده اجرایی استدیو ۳۴۳ Industries طی صحبت های خود با سایت Gamespot گفته اند:
 
اگر ترمینال های موجود در اولین Halo: Anniversary را به یاد داشته باشید، می توانستید یک سری طراحی کامیک مانند را آزاد کنید که در آن به داستان و وقایع Halo 4 اشاره می شد. ما این کار را در سطح وسیعی برای Halo 2 انجام می دهیم که در آن به نکات مختلفی از Halo 5 اشاره خواهد شد. ترمینال های ما در Halo 2: Anniversary، بر روی The Arbiter متمرکز خواهد بود. شما خواهید توانست تا تاریخچه ای از او را بدست آورید و بیشتر با این شخصیت آشنا شوید.
 
امسال در نمایشگاه E3 2014 شرکت مایکروسافت یک عنوان متشکل از تمامی ۴ نسخه سری بازی Halo را برای Xbox One معرفی کرد که به صورت HD باز سازی شده اند. این عنوان تمامی نقشه های بخش چند نفره را نیز خواهد داشت و در آن نسخه Anniversary بازی Halo 2 که کاملا به همراه نقشه های خود در بخش چند نفره بازسازی شده است نیز موجود می باشد. Halo: The Master Chief Collection با رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ در ثانیه اجرا خواهد شد و در ماه نوامبر منتشر می شود.
سه شنبه 15 مهر 1393  08:04 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها