نخستین جشنواره بین المللی اسطوره های صلح در ایران برگزار می شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287284
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نخستین جشنواره بین المللی اسطوره های صلح در ایران برگزار می شود

نخستین جشنواره بین المللی اسطوره های صلح در ایران برگزار می شود

نخستین جشنواره بین المللی اسطوره های صلح با حضور چهره های ورزشی و هنری و نخبگان علمی از 22 تا 28مهرماه در تهران برگزار می شود.

خبرگزاری فارس: نخستین جشنواره بین المللی اسطوره های صلح در ایران برگزار می شود
  •  

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، دکتر ' ناصر عظیمی ' مدیر برگزاری این جشنواره روز جمعه در گفت و گویی رسانه ای هدف از برگزاری این اجلاس و جشنواره را گسترش فرهنگ صلح و مدنیّت و احیای ارزش های انسانی و اخلاقی بویژه در عرصه های هنر و ورزش اعلام کرد.

وی گفت: تلاش می کنیم با نگاه به نیاز عمیق جهان و بشر امروز به صلح و عدالت، گام های عملی تازه در این مسیر برداشته شود. عظیمی تصریح کرد: ورزش و هنر دو حوزه ای هستند که از پتانسیل بالایی برای پیشبرد آهنگ حرکت های صلح طلبی و انساندوستی برخوردارند و جشنواره و کنفرانس مهر ماه تهران نیز در صدد است نخستین گام ها را برای بهره گیری از ظرفیت های سرآمدان ورزش و هنر و نیز نخبگان علمی بردارد.

وی با تاکید بر این که این اجلاس که برای اولین بار در منطقه آشوب زده خاورمیانه برگزار می شود، از تاسیس دبیرخانه مرکزی این حرکت بین المللی در تهران خبر داد.

به گفته مدیر جشنواره اسطوره های صلح ؛ قرار است نخستین نشست خبری جشنواره روز سه شنبه ( 15 مهرماه ) با مشارکت شماری از چهره های هنری ، ورزشی ، علمی و مسولان اجرایی جشنواره در محل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) برگزار شود. عظیمی اضافه کرد : طول برگزاری جشنواره مهمانانی از داخل و خارج حضور خواهند داشت و برنامه های متنوعی نیز با مشارکت نهادها و مراکز حامی صلح و اخلاق در ورزش و هنر اجرا می شود.

وی در ادامه با اشاره به چشم انداز حرکت این جشنواره و اجلاس بین المللی گفت: دست اندرکاران این جشنواره تصمیم دارند با راه اندازی دبیرخانه جایزه جهانی عدالت و صلح پایدار، هر سال، فعالان و مبتکران این عرصه را معرفی کنند.

عظیمی تصریح کرد که جزئیات این جشنواره ، برنامه ها و مهمانان سرشناس جهانی آن در نشست خبری سه شنبه با خبرنگاران اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/

 

سه شنبه 15 مهر 1393  10:37 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها