پاسخ به ابهامات به وجود آمده برای متقاضیان آزمون استخدامی نفت

 
ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10860
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به ابهامات به وجود آمده برای متقاضیان آزمون استخدامی نفت

رئیس کمیسیون انرژی مجلس در پاسخ به ابهامات به وجود آمده برای قبول‌شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت گفت: تمامی قبول شدگان آزمون استخدامی جذب خواهند شد و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

 
علی مروی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی "خبرگزاری دانشجو" در ادامه اظهارات قبلی خود در خصوص توافق کمیسیون انرژی مجلس با مسئولان وزارت نفت در خصوص جذب تدریجی قبول شدگان آزمون استخدامی در یک بازه زمانی مشخص، گفت: فعلا توافق کرده‌ایم که وزارت نفت این افراد را جذب کند و این افراد شامل تمام کسانی می‌شوند که قبول شده بودند، اما روند جذب این افراد به تدریج انجام خواهد شد.
 
وی افزود: یک تعدادی مجوز برای جذب افراد وجود دارد و تعدادی مجوز جدید نیز درخواست شده است و بر این اساس متناسب با نیاز و به ترتیب رشته‌های الویت‌دار همه افراد استخدام خواهند شد.
 
مروی در پاسخ به این سوال که بازه‌ زمانی مورد توافق چه مدتی است، اظهار داشت: ما روز یکشنبه جلسه داشتیم و با صحبت‌های انجام شده مسئولین وزارت نفت را راضی کردیم که اینکار را انجام دهند منتهی طبیعتا این فرآیند زمانبر خواهد بود.
 
وی در ادامه اضافه کرد: قبول‌شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی نفت این امید را داشته باشند که ان‌شالله همگی بدون به وجود آمدن مشکلی جذب می‌شود و حتی ما در خصوص استخدام افرادی که سنشان بالا است نیز صحبت کرده‌ایم و مشکلی وجود ندارد.
 
رئیس کمیسیون انرژی مجلس در پایان خاطرنشان کرد: آقای وزیر شخصا با ما توافق کرده‌اند و طبیعتا خودشان پیگیر استخدام این عزیزان خواهند بود و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

 

دوشنبه 14 مهر 1393  10:17 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها