CD Projekt RED: ما عاشق بازی Skyrim هستیم و امیدواریم The Witcher 3 سال دیگر جای آن را بگیرد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

CD Projekt RED: ما عاشق بازی Skyrim هستیم و امیدواریم The Witcher 3 سال دیگر جای آن را بگیرد

 
بازی Skyrim یکی از بازی های به یاد ماندنی ترین بازی ها در سبک RPG است که توانست موفقیت های زیاد و غیر منتظره ای کسب کند. اکنون Skyrim یه یکی از نماد ها و الگو ها در بازی های RPG تبدیل شده است. به تازگی استودیو  CD Projekt RED در مصاحبه ی جدیدش سخنان جالبی را گفته است برای مشاهده این مصاحبه به ادامه مطلب مراجعه کنید.
 
استودیو CD Projekt RED که هم اکنون مشغول ساخت بازی The Witcher 3 است، در مصاحبه اخیر خود از علاقه و عشق خود به بازی Skyrim اشاره کرده اند. صحبت های Michal Gilewski مدیر بازاریابی این استودیو را می توانید در زیر مشاهده کنید:
 
بله. منظور من این است که وقتی اسمی از یک بازی open-world و RPG میاورد، به طور معمول اولین بازی که در ذهن شما خواهد آمد، بازی Skyrim است. من امیدوارم در سال ۲۰۱۵ میلادی، این بازی The Witcher 3 باشد که بتواند چینن دیدگاهی از طریق بازیبازان کسب کند. ما عاشق بازی Skyrim هستیم، آن بازی فوق العاده است. اما من فکر کنم مجموعاً در عملکرد این دو بازی با هم تفاوت دارند. حداقل آن چیزی که من باور دارم این است که وقتی به Skyrim نگاه می کنم، یک بازی open-world بزرگ به همراه یک خط داستان عالی و شخصیت های بزرگ می بینم. در حالی که وقتی The Witcher را دنبال می کنم من یک شخصیت اصلی عالی با یک داستان عظیم در دنیایی که شخصیت اصلی قرار دارد را مشاهده می کنم. چشم انداز این دو بازی با هم تفاوت دارد و نگاه های مختلفی دارند.
 
با این وجود چیزی که باعث می شود از استودیو CD Projekt RED تقدیر کرد این است که آن ها نمی خواهند یک تقلید کامل از بازی Skyrim بسازند. ایده ی کاملاً جدید و متفاوت آن ها باعث تفاوت در این دو بازی هست. آن ها می خواهند با The Witcher 3 ایده منحصر به فرد خودشان را به نمایش بگذارند.
 
بازی Witcher 3 در تاریخ ۲۴ فبریه ۲۰۱۵ برابر با ۵ اسفند ۹۳ برای کنسول های PC,PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.
یک شنبه 13 مهر 1393  09:33 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها