عنوان Call of Duty: Advanced Warfare توانایی رقابت با Ghosts را ندارد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

عنوان Call of Duty: Advanced Warfare توانایی رقابت با Ghosts را ندارد

 
شرکت تحقیقاتی Sterne Agee، اعلام کرده است که عنوان جدید سری ندای وظیفه، توانایی رقایت با نسخه قبلی یعنی Ghosts را نداشته و در فروش بسیار کمتر از نسخه قبلی خواهد فروخت.
 
 
طبق گزارشی از CinemaBlend، برگرفته از تحقیقات شرکت Sterne Agee، اعلام کرده که عنوان جدید سری ندای وظیفه، ۱۵% معادل ۳ میلیون نسخه کمتر از Ghosts خواهد فروخت.
 
این مقدار، به دلیل وجود عنوان رقیب، Battlefield Hardline می باشد. البته اکتیویژن می تواند با هایپ های زیاد بر این مشکل غلبه کند اما در نمرات ممکن است دچار مشکل شود.
دلایل زیادی ممکن است باعث این فروش کمتر شود، یکی از مهمترین دلایل کاهش فروش بازی ها برروی PlayStation 3 و Xbox 360 به ترتیب ۴۶% و ۵۰% می باشد. دلیل دیگر هم این می باشد که اکثر طرفداران به نسل هشتم کوچ کرده و باید منتظر انتشار نسخه نسل هشتم این عنوان باشند.
خیلی از طرفداران سری ندای وظیفه نیز پس از Ghosts، از این عنوان قطع امید کرده چراکه طبق نظر آنها، این عنوان دیگر نوآوری ندارد.
 
عنوان Call of Duty: Advanced Warfare یک بازی در سبک شوتر اول شخص بوده که در تاریخ ۴ نوامبر، برای پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 منتشر خواهد شد.
پنج شنبه 10 مهر 1393  06:32 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها