نریمان جهان: حق تراکتور در تیم ملی بیش از یک بازیکن است

 
amir_azari
amir_azari
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 276
محل سکونت : آذربایجان شرقی

نریمان جهان: حق تراکتور در تیم ملی بیش از یک بازیکن است

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: به تصمیم کادر فنی تیم ملی احترام میگذارم ولی حق تراکتورسازی این است که بیشتر از یک بازیکن در تیم ملی داشته باشد.

سامان نریمان جهان در مصاحبه ای در مورد اینکه در فهرست جدید تیم ملی فقط نام احمد آل نعمه از تراکتورسازی تبریز دیده می شود گفت: اطلاعات من در مورد لیست تیم ملی کامل نیست ولی شنیده ام نام یک بازیکن از تراکتورسازی در لیست وجود دارد. به هر حال این تصمیم کادر فنی تیم ملی بوده و باید به تصمیم کی‌روش احترام گذاشت ولی حق تراکتورسازی این است که در تیم ملی بازیکنان بیشتری داشته باشد.

او در مورد غیبت خودش در فهرست جدید تیم ملی خاطرنشان کرد: به تصمیم کی‌روش احترام می گذارم و تازه اول راه هستم. هیچ وقت ناامید نمی شوم و انگیزه ام را از دست نمی دهم چون زمان دارم تا در آینده خودم را ثابت کنم. خیلی دوست دارم کی‌روش یکی از بازی های تراکتورسازی را از نزدیک بببیند و مطمئن باشید خودم را به او ثابت خواهم کرد. به هیچ عنوان انگیزه ام را از دست نمی دهم.امیدوارم تلاش من و دیگر بازیکنان تراکتورسازی دیده شود تا ملی پوشان بیشتری در تیم ملی داشته باشیم.

این بازیکن در مورد تساوی تیمش مقابل سپاهان و شکسته شدن رکورد بردهای تراکتورسازی در تبریز گفت: برای گرفتن 3 امتیاز بازی کردیم و می توانستیم برنده هم از زمین بیرون بیاییم. باید این را هم در نظر گرفت که سپاهان یک تیم معمولی نبود و امسال هم مدعی جدی قهرمانی است. البته گل سپاهان بدون شک آفساید بود و اگر این گل را نمی خوردیم امکان داشت نتیجه عوض شود.

 

یک شنبه 6 مهر 1393  12:27 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها