کامدار: بدون شک مدعی قهرمانی هستیم

 
amir_azari
amir_azari
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 276
محل سکونت : آذربایجان شرقی

کامدار: بدون شک مدعی قهرمانی هستیم

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: تمام بازیهای ما در فصل اخیر یک طرف و بازی با سپاهان هم یک طرف دیگر است.

احمد کامدار در گفت‌وگویی، در مورد وضعیت تراکتورسازی، گفت: سه روز است که تمرینات خود را برگزار می‌کنیم و بسیار شاداب و خوب آماده دیدار مقابل سپاهان هستیم.

وی در مورد اینکه چرا تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان عملکرد خوبی نداشت،‌ خاطرنشان کرد: شرایط آب و هوایی اهواز واقعاً وحشتناک بود. من قبل از ورود به زمین هنگام گرم کردن یک بطری آب کنارم بود و هر چند دقیقه یک بار آب می‌نوشیدم. به طور دائم از گرمای هوا گلوی بازیکنان خشک می‌شد و واقعا شرایط عجیبی بود، خدا را شکر یک امتیاز را گرفتیم.

هافبک تراکتورسازی در مورد اینکه آیا فکر می‌کرد تیمش می‌تواند در لیگ امسال اینقدر خوب عمل کند، اظهار داشت: ما تیم جوانی هستیم شاید به طور صددرصد از این نمایش خوب اطمینان نداشتیم اما حدود 80درصد احتمال می‌دادم که تراکتورسازی شروع قدرتمندی داشته باشد. ما در تیممان چند بازیکن با تجربه داریم که در کنار جوانان دیگر تیم توانسته‌ایم ترکیب خوبی داشته باشیم و کار را برای حریفان سخت کنیم.

کامدار در پاسخ به این سؤال که آیا می‌توان تراکتورسازی را مدعی قهرمانی دانست، گفت:‌ به این مسئله شک نکنید ما مدعی قهرمانی هستیم. سپاهان،‌ فولاد خوزستان، استقلال و حتی پرسپولیس هم مدعی قهرمانی هستند، لیگ ایران قابل پیش‌بینی نیست. ما این هفته با سپاهان بازی داریم و سپس باید با نفت تهران و استقلال بازی کنیم. بازی‌های سختی داریم که باید در آنها نتیجه بگیریم.

وی در مورد دیدار هفته دهم تیمش مقابل سپاهان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم در این بازی ورزشگاه پر شود و بتوانیم با حضور هواداران پیروز شویم. حریفان سرسختی داریم که یکی از اصلی‌ترین آنها سپاهان است به نظرم تمام بازی‌های ما تا به اینجا یک طرف و بازی مقابل سپاهان هم یک طرف قرار دارد. ما امید زیادی داریم که با یک نمایش خوب در این دیدار پیروز شویم.

کامدار در مورد میزان شناختش از سپاهان گفت:‌ نقاط قوت سپاهان خط هافبک و حمله این تیم است. سپاهان همیشه تیم‌های خوبی می‌بندد که در تمام فصول قدرتمند هستند. این تیم هم خوب گل می‌زند و هم خوب دفاع می‌کند درست است که سپاهان در چند هفته اخیر خوب کار نکرده است اما به هیچ وجه آنها را دست کم نمی‌گیریم و برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.

هافبک تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که آیا تراکتورسازی می‌تواند در این دیدار پیروز شود، گفت: همه چیز دست خداست و هرکس بیشتر تلاس کند می‌تواند موفق شود.

 

سه شنبه 1 مهر 1393  09:25 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها