افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری «میرزاده» را به کمیسیون آموزش مجلس کشاند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287284
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری «میرزاده» را به کمیسیون آموزش مجلس کشاند

افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری «میرزاده» را به کمیسیون آموزش مجلس کشاند

کمیسیون آموزش مجلس برای ارائه توضیحاتی درباره کمیّت و کیفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری «رئیس دانشگاه آزاد» را احضار کرد.

خبرگزاری فارس: افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری «میرزاده» را به کمیسیون آموزش مجلس کشاند
  •  

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است برخی تأیید صلاحیت‌ها را با حضور محمود علوی وزیر اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار دهند.

انتخاب ناظرین شورایعالی آموزش و پرورش، رسیدگی به موضوع کمیّت و کیفیت پذیرش دانشجو در مقطع دکتری با حضور میرزاده رئیس دانشگاه آزاد و همچنین بررسی لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون اصلاح قانون تأسیس و اداره مدارس، مراکز آموزشی و مراکز پرورشی غیردولتی در دستور کار جلسات هفته آینده کمیسیون مذکور قرار دارد.

طرح اصلاح تبصره یک ماده 5 قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات و نیز لایحه الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت هفته بعد در کمیسیون آموزش و تحقیقات پارلمان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

محمدعلی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در هفته آتی برای ارائه گزارش عملکرد و بررسی برنامه‌های سال تحصیلی جدید راهی کمیسیون آموزش مجلس می‌شود و همچنین علی‌اصفر فانی وزیر آموزش و پرورش نیز به منظور بررسی مشکلات و ارائه برنامه‌های سال تحصیلی جدید در این کمیسیون حضور می‌یابد.

رسیدگی به طرح اصلاح بند 3 قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی و تخصصی اصلاحی مصوب 1392 آخرین دستورکار نشست‌های هفته آینده کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است.

انتهای پیام/

 

پنج شنبه 27 شهریور 1393  11:58 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها