مرکل: هرکس به یک یهودی حمله کند، به ما حمله کرده است

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287284
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مرکل: هرکس به یک یهودی حمله کند، به ما حمله کرده است

مرکل: هرکس به یک یهودی حمله کند، به ما حمله کرده است

صدراعظم آلمان در نشست ضد یهود ستیزی در برلین با انتقاد از یهودستیزی گفت که کشورش تمامی اقدامات لازم برای جلوگیری از یهودستیزی انجام می‌دهد.

خبرگزاری فارس: مرکل: هرکس به یک یهودی حمله کند، به ما حمله کرده است
  •  

به گزراش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «یدیعوت آحارونوت»، «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان در جریان نشست ضد یهودستیزی در برلین گفت:‌« این وظیفه ملی و شهروندی است که با یهودستیزی مقابله کنیم و هر کسی که به یک یهودی حمله کند، به ما حمله کرده است.»

مرکل در این کنفرانس که به بهانه افزایش یهودستیزی در پی حملات اخیر در غزه برگزار شد گفت که آلمان همه اقدامات خود را در جهت مبارزه با یهودستیزی انجام می دهد.

صدراعظم آلمان همچنین گفت: « کسانی در آلمان تهدید و مورد آزار قرار گرفته‌اند به دلیل وجهه یهودی‌شان و یا پشتیبانی از اسرائیل و این موضوعی است که ما نمی‌پذیریم. این وظیفه ملی و شهروندی ماست.»

مرکل که به ندرت در تظاهرات‌ها شرکت می‌کند، در تظاهراتی به همین منظور با همراهی «یواخیم گوک» و سران جامعه یهودی در براندن‌بورگ  واقع در مرکز برلین شرکت کرد.

این موضع‌گیر در حالی است که در جریان جنگ اخیر غزه صدها کودک بر اثر حملات رژیم صهیونیستی جان خود را از دست دادند اما شمار کشته شدگان این رژیم به 100 نفر هم نرسید.

انتهای‌پیام/م

 

دوشنبه 24 شهریور 1393  12:29 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها