0

توصیه‌هایی برای خرید گوشت قرمز از بازار

 
voiceofrain
voiceofrain
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : تیر 1391 
تعداد پست ها : 2005
محل سکونت : اصفهان

توصیه‌هایی برای خرید گوشت قرمز از بازار

توصیه‌هایی برای خرید گوشت قرمز از بازار

رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاوی استان تهران تاکید کرد: مردم برای خرید گوشت حتما به واحدهای صنفی مجاز که لیبل‌های جواز خود را بر روی شیشه‌های مغازه نصب کرده‌ و یا در دید مشتری قرار داده اند مراجعه کنند.

علی خندان‌روی، رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاوی استان تهران اظهار کرد: گوشت‌هایی که در کشتارگاه ذبح می شوند باید حداکثر ظرف 72ساعت به دست مصرف کننده برسد و نباید بیشتر از این مدت در مغازه‌ها بماند.
وی افزود:‌ گوشت‌ها در کشتارگاه تحت نظر دامپزشکی ذبح شده و لیبل‌هایی به آن‌ها زده می‌شود که نشاندهنده قانونی و بهداشتی بودن آن‌هاست و دارای کارت معاینه بهداشتی نیز هستند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود 900 واحد صنفی دارای مجوز و فعال گوشت گاوی در تهران وجود دارد گفت:‌حدود 500واحد صنفی دارای مجوز نیز وجود دارد که مراحل قانونی اخذ مجوز را سپری کرده‌اند.
رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاوی استان تهران با بیان اینکه در حال حاضر بیشتر واردات از کشور برزیل صورت می گیرد و کمی هم گوشت قرمز از استرالیا وارد می شود اظهار کرد: دامپزشکی نظارت کامل در این زمینه دارد و هیچ مشکلی از نظر بهداشتی وجود ندارد.

خندان‌روی بیان کرد: هر کیلو گوشت گوساله مخلوط 28هزار و 500تومان و گوشت گوساله صاف و یکدست 32هزار تومان به فروش می‌رسد،در حال حاضر دام فراوان بوده و به دلیل اینکه در فصل تابستان قرار داریم مصرف نیز کاهش یافته است.

ایسنا

بـازم با گریه خوابم برد       بـازم خواب تــــو را دیدم

دوباره....

چقدر غمگینم و تنـــها  چقدر می خوام که باز بـارون بباره

 

بزن بــارون  ببار آروم  بروی پلکای خسته ام

بزن بــارون تو می دونی هنوزم یاد اون هستم

 

دوشنبه 20 مرداد 1393  8:47 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها