صددرصد تضمینی چگونه یک شبه باکلاس شویم؟

 
mohsenshabani
mohsenshabani
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1392 
تعداد پست ها : 2227
محل سکونت : روی کره خاکی

صددرصد تضمینی چگونه یک شبه باکلاس شویم؟

صددرصد تضمینی
چگونه یک شبه باکلاس شویم؟

این روزها آسان‌ترین راه برای باکلاس شدن و اصلاً یکی از اصلی‌ترین دلایل پُز دادن بعضی آدم‌ها «ازدواج کردن» است! این‌که فقط «بعضی‌ها» در این دایره می‌گنجند به علت محدود بودن تعداد متاهلین به مجردین است، وگرنه این بعضی‌ها می‌توانست شامل خیلی‌ها شود. این شیوه به این صورت است که یک فقره شوهر نسبتاً خوش‌تیپ و تا قسمتی پولدار می‌تواند باعث از این رو شدن به آن رو شدن دختری شود، طوری که کتلت‌ها هم از تعجب زغال می‌شوند! شاهد زنده‌ی این مثال هم دختردایی نگارنده است که بعد از ازدواج دیگر بنده‌ی حقیر بی‌شوهر را نمی‌شناخت و طوری افاده‌هایش را طبق‌طبق هرجا که می‌رفت با خودش می‌برد که لاجرم تبدیل به باکلاسی در میان باکلاسان شد.

بنابراین اگر می‌خواهید خیلی شیک و مجلسی از آدمی معمولی به آدمی هایپرکلاس تبدیل شوید، ازدواج کنید. و اگر می‌خواهید ازدواج کنید، وقتی خواستگاری تماس می‌گیرد داد و بی‌داد راه نیندازید که آی من شوهر نمی‌خواهم و من اهداف والاتری داشته و می‌خواهم دنیا را کن‌فیکون بنمایم! دختر دایی بنده هم اوایل قصد داشت برای خودش «یک کسی» بشود و تصورش درباره‌ی خودش این بود که استعدادی کشف ‌نشده است و همین روزهاست که از طرف ناسا بیایند و او را بربایند، آخر شنیده بود رئیس روسای ناسا همه از هموطنان عزیز خودمانند. ولی به جای ناسا، پسری آمد که یک ویژگی خیلی بارز داشت، طوری که تا ابد در اذهان خواهد ماند، خوب است آدم بتواند خودش را جاودانه کند اما بهتر است دلیل جاودانه شدنش چیزی به جز یک کلاه‌گیس باشد! بله، پسر نام‌برده که حالا شوهر دختر دایی این‌جانب است، آمد و خودش را برای غلامی به دایی‌ام معرفی کرد. بیچاره حواسش نبود در لحظه‌ی معرفی، موهای مصنوعی‌اش کمی کج‌وکوله بوده طوری که زلف‌‌هایی که به طور معمول باید در طرفین سر قرار بگیرند در قسمت پیشانی‌اش قرار گرفته و حسابی قیافه‌ی توی ذهن بمانی از خودش ساخته و همه فهمیدند موها تقلبی و صادره از چین است و غلام هم غلام‌های قدیم! خلاصه این‌که بعد از بله گفتن و برپا کردن سور و سات عروسی دختر دایی‌ یک‌هو و یا به قول دوستان در طی «سیم ثانیه» تبدیل به فردی بسیار باکلاس شد که اگر ناسا می‌رفت این‌قدر کلاس برایش مهیا نمی‌شد!
در تحلیل روند باکلاس‌ شدگی دختران می‌توان به بی‌شوهر ماندن خیلی‌ها اشاره کرد، همین حالا در فامیل ما، با احتساب نگارنده، جمعاً دوازده دختر «فعلن مجرد» وجود دارد که چیزی نمانده به دسته‌ی «تا ابد مجرد» ملحق شوند در حالی که تعداد دختران تازه‌عروس تنها سه عدد ناقابل است، و بر طبق این قاعده که «هر چیزی کمتره لابد بهتره» کلاس و افاده و پُز به سمت گروه سه نفره گرایش پیدا می‌کند.

در واقع آن دسته‌ی گریخته از روند ترشیدگی خیال می‌کنند حالا که ازدواج کرده‌اند، چه شانسی نصیب‌شان شده و خوش‌به‌حالشان که از ترشی شدن در امان ماندند، بنابراین به صورت خودکار کلاس‌شان بالا می‌رود. عده‌ای نیز بالا رفتن کلاس این‌گونه دختران را که از بالا رفتن قیمت ارز هم خفن‌تر است این‌گونه تحلیل می‌کنند که این قشر اساساً جوگیر می‌شوند و چه‌کارشان دارید، بگذارید خوش‌باشند دور هم و دیگر بحثی در آن نیست.

پس اگر می‌خواهید یک شبه، کلاس‌تان بالا برود، و از گروه فعلن مجرد‌ها رها شوید، از همین حالا اقدام کنید. البته فکر نکنید نگارنده سایت همسریابی راه‌اندازی کرده، بلکه می‌خواهد به شکل مستتر و نامحسوسی شما را ترغیب به ازدواج نماید و گرنه دیگر همه‌ مجردهای بی‌کلاس هم می‌دانند ازدواج فوایدی غیر از این دارد.

نعیمه بخشی

چهارشنبه 6 فروردین 1393  12:41 PM
تشکرات از این پست
borkhar
دسترسی سریع به انجمن ها