0

گردهمایی دوچرخه سواری عمومی در استان خراسان رضوی

 
panasonic
panasonic
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : شهریور 1392 
تعداد پست ها : 37

گردهمایی دوچرخه سواری عمومی در استان خراسان رضوی

 
 
view imagelogo1445
 

به مناسبت ولادت رسول اکرم (ص) و روز هوای پاک یک دوره گردهمایی دوچرخه سواری در استان خراسان رضوی برگزار شد.
روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری اعلام نمود؛ صبح روز جمعه مورخ بیست و نهم دی ماه گردهمایی دوچرخه سواری عمومی به مناسبت روز هوای پاک و همزمان با میلاد با سعادت خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق ( ع) در استان خراسان رضوی با حضور بیش از ۳۲۰ علاقه مند برگزار گردید.
این گردهمایی از مقابل پارک ملت استان خراسان رضوی شروع و در مقابل اداره کل محیط زیست خراسان رضوی با توزیع جوایز و اهداء هدایایی که از جانب مدیران محیط زیست خراسان رضوی و حامیان مالی گردهمایی تدارک دیده شده بود پایان یافت.
ابولقاسم باروح رئیس هیئت دوچرخه سواری خراسان رضوی در پایان این مراسم ضمن تقدیر از حضور افراد به محیط زیست در این گردهمایی، گفت: از مسئولان استان انتظار بیشتری برای حمایت از یک چنین برنامه ای داشتیم. زیرا این موضوع موجب ارتقا فرهنگ دوچرخه سواری در استان می گردد.
در این گردهمایی علاوه بر اهداء سه دستگاه دوچرخه حدود ۳۵ جایزه و هدیه دیگری که از طرف هیئت دوچرخه سواری و محیط زیست استان خراسان رضوی و حامیان مالی این برنامه تهیه شده بود به قید قرعه به شرکت کنندگان در گردهمایی اهداء گردید.

در نهایت وی افزود: خیلی از مسائلی که در حمایت از محیط زیست یا حمایت از فرهنگ دوچرخه سواری و ورزش از طرف مسئولان بیان می شود با شعار هرگز درست نخواهد شد و نمی توان فقط از پشت میز شعار داد و مشکلات را حل نمود.منبع

چهارشنبه 2 بهمن 1392  1:47 PM
تشکرات از این پست
mehrad90
دسترسی سریع به انجمن ها