0

چهار موتورسوار تیم ملی انتخاب شدند

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

چهار موتورسوار تیم ملی انتخاب شدند

مسابقات انتخابی تیم ملی موتورسواری در پیست موتور کراس آزادی برگزار شد و چهار نفر برای دعوت به تیم ملی انتخاب شدند.

 

به گزارش ایرنا از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مسابقات انتخابی تیم ملی موتورسواری برای اعزام به مسابقات جهانی قطر  در پیست موتورکراس آزادی برگزار شد.

 

فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی قبل از برگزاری این رقابت ها برای ایجاد شرایط یکسان و برابر به کلیه هیات ها اعلام کرده بود تا یک موتورسوار برای شرکت در این مسابقات معرفی کنند که تنها موتورسوارانی از استان های تهـران، یـزد، البـرز، قزوین، سمنـان ،آذربایجان غربی و آکادمی موتورسواری در این مسابقات حاضر شدند.

 

این رقابت ها زیر نظر مهران همتیـان سرمربی تیم ملی موتورسواری کشورمان برگزار شد که از نظر وی به جز امیر ثابتی فر سایر شرکت کنندگان فاقد آمادگی لازم بودند.

 

سرمربی تیم ملی و ناظر تمرینات در جلسه ای با شرکت کنندگان اعلام کرد موتورسوارانی که بتوانند در طی 30 روز آینده در تایم گیری به تایم مناسب مسابقات خود را برسانند مجاز به شرکت در مسابقات انتخابی نهایی خواهند بود.

 

در پایان این رقابت ها چهار نفر از موتورسواران برتر انتخاب شدند تا در اردوی یک ماهه تیم ملی موتورسواری شرکت کنند که اسامی آنان به قرار زیر است:

 

1- امیر رضا ثابتـی فر از آکادمی موتورسواری

 

2-محمد رضا آریانی از آذربایجـان غربی

 

3- بیـژن یوسفی از خوزستـان

 

4- مهــران عسگری از قزوین

 

رقـابت های جهانی موتورسواری پنجم اسفندماه سال جاری در قطر برگزار می شود و تیم ملی کشورمان با دو ملی پوش در این رقابت ها شرکت می کند.

یک شنبه 22 دی 1392  8:57 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها