عجیب ترین سیستم آموزشی وهابیت در تونس!

 
yarabyarabyarab
yarabyarabyarab
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 3539
محل سکونت : قزوین

عجیب ترین سیستم آموزشی وهابیت در تونس!

در واقع این مؤسسات با فریب دادن جوانانی که به دنبال دریافت مدرک هستند، در چهار ماه اندیشه های انحرافی خود را به آنان می خورانند و سپس مدرکی معادل کارشناسی ارشد به آنها می دهند.
به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از کشور تونس حاکی از آن است که پیروان فرقه انحرافی وهابیت سیستم آموزشی جدیدی طراحی کرده اند که بر اساس آن، افراد می توانند تنها با مطالعه و تحصیل اندیشه ها و افکار وهابیت، در عرض چهار ماه مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) دریافت کنند.
 
گفتنی است این سیستم آموزشی توسط مؤسسات و سازمان های غیر دولتی وابسته به سلفی های تونس ایجاد شده است.
 
هدف از این کار، تشویق جوانان تونسی به روی آوردن به اندیشه انحرافی وهابیت است. در واقع این مؤسسات با فریب دادن جوانانی که به دنبال دریافت مدرک هستند، در چهار ماه اندیشه های انحرافی خود را به آنان می خورانند و سپس مدرکی معادل کارشناسی ارشد به آنها می دهند.
 
قابل ذکر است، همه این مؤسسات وابسته به گروه های سلفی، بر اساس اصول و دروس خود را بر اساس فقه حنبلی به دانش آموزان و دانشجویان می آموزند.
 
پایه تدریس آنان هم کتب "محمد بن عبدالوهاب" بنیانگذار مکتب انحرافی وهابیت است. البته آنان از کتب شیوخ دیگر وهابیت مانند "العثمین"، "بن باز" و غیره نیز در تدریس خود استفاده می کنند.

 

منتظران مهدی آگاه باشید!  

 

 حسین را منتظرانش کشتند...

شنبه 2 آذر 1392  4:02 PM
تشکرات از این پست
YaSiN313 yaskabod
دسترسی سریع به انجمن ها