0

تام کروز بازیگر اصلی فیلم «ون هلسینگ» می‌ شود + موضوع داستان

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

تام کروز بازیگر اصلی فیلم «ون هلسینگ» می‌ شود + موضوع داستان

 

http://www.naghdefarsi.com/images/stories/rooz/0717/01.06/13920221000020_PhotoA.jpg
 
تام کروز اعلام کرد در «ون هلسینک» بازی می‌کند. این اکشن ماجراجویانه و تاریخی را روپرت سندرز کارگردانی می کند و هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری آن اعلام نشده است.
 
کمپانی یونیورسال که تهیه کننده فیلم است گفته به زودی اطلاعات تازه‌ای درباره این پروژه را در اختیار رسانه‌های گروهی خواهد گذاشت.
 
فیلم‌نامه «ون هلسینگ» را آکیوا گلدسمن و روبرتو اورچی نوشته‌اند و فعلاً کسی اطلاعی از حال و هوا و نوع ماجراجویی‌های آن ندارد.
 
تهیه کنندگان فیلم مشخص نکرده‌اند آن را برای چه زمانی آماده اکران عمومی خواهند کرد. قصه این فیلم قرار است به احیای مجموعه فیلم «ون هلسینگ» بپردازد که در سال 2004 با بازی هیو جکمن ساخته شد.
 
خبر تولید این فیلم در شرایطی اعلام می‌شود که چند روز قبل رسانه‌های گروهی نوشتند نام فیلم «کشتن تمام چیزی است که نیاز داری» به «در لبه فردا» تغییر کرد.
 
این فیلم با حال و هوای دلهره‌آور و علمی تخیلی خود قرار است فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماها کرده و دوباره نام تام کروز را به عنوان یک بازیگر موفق مطرح کند.
 
«در لبه فردا» بر اساس قصه یک کتاب پرخواننده ژاپنی اثر هیروشیما ساکورازاکا ساخته شده است و ماجراهای آن در یک آینده نزدیک اتفاق می‌افتد که نبرد بین آدم‌ها و موجودات بیگانه فضایی را به تصویر می‌کشد.
 
این موجودات که با نام میمیک شناخته می‌شدند به کره زمین حمله کرده و با تخریب شهرهای بزرگ، نوع بشر را در یک وضعیت بد و خطرناک قرار داده‌اند.در چنین اوضاع و احوالی، هیچ ارتش مجهزی توانایی مقابله با این موجودات فضایی را ندارد و فرماندهان بیگانه فضایی، برنده این جنگ نابرابر هستند.
 
تام کروز در قصه فیلم در نقش یک افسر نظامی به نام بیل کیج بازی می‌کند که مأموریت مقابله با ارتش موجودات بیگانه فضایی به او واگذار می‌شود.
 
بیل کیج در اولین روز نبرد کشته می‌شود. اما به شکلی باور نکردنی و معجزه‌آسا صبح روز بعد دوباره بیدار شده و به مبارزه خود ادامه می‌دهد.
 
این روز دوباره تکرار می‌شود و هر روز که می‌گذرد بیل کیج توانایی و مهارت بیشتری برای مبارزه پیدا می‌کند و صبح روز بعد از این مهارت‌ها بر علیه بیگانه‌های فضایی بهره می‌گیرد.
 
«در لبه فردا» برای ششم ژوئن سال 2014 به روی پرده سینماها می‌رود. داگ لایمن این فیلم را بر اساس فیلم‌نامه اقتباسی دانته هارپر کارگردانی کرده است.
 
فیلم های جدید کروز در حالی وارد مرحله تولید می شوند که دو فیلم آخر او «جک ریچر» و «فراموشی» فروش کمی در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکا و جهان کرده اند.اما با وجود این فروش های کم، تام کروز هنوز هم فعال است و به بازی در فیلم های تازه ادامه می دهد.
پنج شنبه 3 مرداد 1392  9:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها