0

اهداف و قوانین تالار "مسابقات و سرگرمی"

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 8685
محل سکونت : اصفهان

اهداف و قوانین تالار "مسابقات و سرگرمی"

بنام خالق شادی ها
اهداف تالار "مسابقات و سرگرمی"
 
در تالار "مسابقات و سرگرمی" کلیه مسابقات راسخون و سایر مسابقات طراحی شده توسط  کاربران  معرفی و برای شرکت عزیزان در دسترس قرار داده می شود.
در این راستا از کلیه کاربران علاقه مند دعوت می شود، مسابقات یا سرگرمی های مورد نظر خود را در زیر تالار های مربوطه مطرح و اجرا نمایند و هرگونه هماهنگی های لازم در ارتباط با نحوه برگزاری، امتیاز بندی یا جوایز را از طریق لینک های ارتباطی ذیل با روابط عمومی راسخون در میان بگذارند.
 
 
 اهداف کلی تالار
1- ایجاد مکانی واحد و مستقل جهت طرح و برگزاری مسابقات و سرگرمی ها توسط راسخون و کاربران
2- ایجاد مکانی مشخص جهت رقابت، تفریح و سرگرمی
3- استفاده ی حداکثری از ایده های جذاب کاربران در زمینه ی طراحی مسابقات و سرگرمی و تشویق کاربران در این راستا
4- شناسایی کاربران توانمند و خوش فکر و کشف استعداد ها
5- ایجاد انگیزه برای حضور بیشتر و فعال در کل انجمن راسخون و ارتقاء همه جانبه آن
6- سهولت و تمرکز امتیاز بندی و تقدیر از کاربران ایجاد کننده مسابقه و شرکت کنندگان در آن
7- جذب کاربران بیشتر
 
قوانین کلی تالار
1- این تالار با هدف ایجاد مکانی شاد و مفرح برای کاربران تاسیس شده است، لذا از همه همراهان گرامی راسخون دعوت می شود با مشارکت صمیمانه ی خود ما را در این امر همراهی نمایند.
2- قوانین، روش اجرا و امتیاز بندی، جوایز احتمالی و ... در ارتباط با هر مسابقه در تاپیک مربوط به آن مسابقه بطور کامل اطلاع رسانی می شود.
3- مسابقات کاربری الزاما باید در زیر تالار متناسب ارسال گردد.
4- در مسابقات وسرگرمی های کاربری، رعایت اصول نگارشی و ادبی، توضیح دقیق و جزء به جزء مراحل، نظارت بر اجرا، جمع بندی و اعلام امتیازات و نتایج، پاسخگویی به سئوالات و ابهامات توسط طراح الزامی است.
5- تاپیک های سرگرمی الزاما با عبارت "سرگرمی: ...." و تاپیک های مسابقه الزاما با عبارت "مسابقه: ..." آغازشوند.
 
نحوه ی امتیاز دهی
-مسابقات/سرگرمی های راسخون
 در این حالت، امتیازات یا جوایز به همراه کیفیت انتخاب برندگان در همان تاپیک اعلان مسابقه یا سرگرمی اطلاع رسانی می گردد و پس از پایان مسابقه به کلیه برندگان تقدیم خواهد شد.
 
-مسابقات کاربری
* بسته به نوع، کیفیت برگزاری، میزان مشارکت و ... ، حداقل 100 امتیاز یا جوایز دیگر به طراح مسابقه تقدیم می گردد و سه نفر برتر از شرکت کنندگان نیز هدیه یا امتیاز ویژه ای دریافت خواهند داشت و به سایر شرکت کنندگان نیز امتیازاتی اهدا می گردد .
-سرگرمی های کاربری
* تایپیک های سرگرمی ، تایپیک هایی هستند که جنبه ی مسابقه ای ندارند و و در آن کاربری به عنوان برگزیده انتخاب نمی شود؛ بلکه تمامی کاربران مشارکت کننده مشمول دریافت امتیاز می شوند .
* در این نوع تایپیک با توجه به کیفیت، میزان جذب کاربر و میزان مشارکت ، حداقل 40 امتیاز به طراح سرگرمی تقدیم خواهد شد و سایر شرکت کنندگان امتیازاتی به رسم یادبود دریافت خواهند داشت.
 
نکته: چنانچه کاربری قصد برگزاری مسابقه یا سرگرمی ای همراه با تقدیم جایزه یا امتیاز را دارد، الزاما باید قبل از برگزاری، مراتب رابا روابط عمومی هماهنگ نماید تا جوایز و امتیازات آن تائید و سپس اطلاع رسانی گردد.
 
 
 

 

یک شنبه 16 تیر 1392  10:25 AM
تشکرات از این پست
shirani98 moghvemat mohammad98 mina_k_h nikaeen catcat AliFanoodi nezarat_ravabet a_sadri NIMANASIRI ghiyase65 ghaffari72 mrezass fati94 taha313 sadali
دسترسی سریع به انجمن ها