0

مجلس برای انجام مذاکرات توجیهی در مورد بودجه کل کشور جلسه غیرعلنی برگزار می کند

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

مجلس برای انجام مذاکرات توجیهی در مورد بودجه کل کشور جلسه غیرعلنی برگزار می کند

تهران- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه غیر علنی- غیررسمی مجلس برای انجام مذاکرات توجیهی در خصوص بودجه سال 1392 کل کشور خبر داد.

ˈسید شریف حسینیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به این که این جلسه فردا(سه شنبه) انجام می شود، افزود: پیش از آن که بودجه سال 1392 کل کشور از سوی دولت به مجلس ارایه شود، چهارچوب های آن در مجلس مورد بحث و بررسی نمایندگان قرار می گیرد.

حسینی با بیان این که جلسه غیرعلنی فردا، جلسه ای آموزشی برای نمایندگان نیست،گفت: در راستای بررسی لایحه بودجه سال 1392 کل کشور کلاس های آموزشی برای نمایندگان گذاشته می شود، ولی در جلسه فردا (سه شنبه) کلیات و پیش بینی های بحث بودجه مطرح می شود.

وی ادامه داد: با توجه به بحث های اخیر در ارتباط با نرخ دلار و سایر ارزها، در جلسه فردا به نکات مربوط به این موضوعات در بودجه سال 92 نیز پرداخته می شود.

پس از جلسه غیرعلنی- غیررسمی صبح فردا (سه شنبه) مجلس که بدون حضور خبرنگاران برگزار می شود، ˈعبدالرضا مصریˈ سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران حاضر می شود و درباره محتوای این جلسه با آنان گفت و گو می کند.

دوشنبه 4 دی 1391  5:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها