0

یک فوریت طرح حمایت از تولید ملی، هفته آینده در مجلس مطرح می شود

 
mahmoodsafari
mahmoodsafari
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 7673
محل سکونت : کهگیلویه و بویراحمد

یک فوریت طرح حمایت از تولید ملی، هفته آینده در مجلس مطرح می شود

تهران- عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: یک فوریت طرح حمایت از تولید ملی هفته آینده در مجلس شورای اسلامی مطرح و بررسی می شود.

ˈحسین گروسیˈ در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت: طرح حمایت از تولید ملی متشکل از32 ماده است که برای تهیه آن از نظرات کمیسیون های مختلف و مرکز پژوهش های مجلس استفاده شده است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس خاطر نشان کرد: در ابتدا قصد داشتیم این طرح را به صورت دو فوریتی ارائه کنیم اما برای بررسی کارشناسی بیشتر، تصمیم گرفته شد که بصورت یک فوریتی مطرح شود.

وی ادامه داد: بر اساس طرح حمایت از تولید ملی که در کمیسیون صنایع مجلس تهیه شده است با توجه به افزایش میزان تولید، مقدارمالیات پرداختی واحدهای تولیدی کاهش خواهد یافت.

این عضو کمیسیون صنایع مجلس افزود: برخی کاهش میزان مالیات ها را به معنای کاهش درآمد مالیاتی کشورمی دانند اما اینگونه نیست.

گروسی خاطر نشان کرد: در طرح حمایت از تولید ملی، میزان مالیات واحدهای اقتصادی به صورت تدریجی و پلکانی کاهش می یابد.

وی تصریح کرد: کاهش تدریجی میزان مالیات ها به عنوان جایزه ای برای افزایش میزان تولید، نه تنها درآمد مالیاتی راکاهش نمی دهد بلکه باعث افزایش آن می شود.

این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم حمایت از تولید ملی گفت: ما با ارائه مشوق های مالیاتی به واحدهای تولیدی درپی افزایش تولید ملی در کشور هستیم؛ اگر میزان تولید کاهش یابد اقصاد ما ضربه خورده و به تبع آن، میزان درآمد مالیاتی کشور نیز کاهش می یابد.

وی اظهار داشت: در ایران از نظر نیروهای متخصص و سرمایه کمبودی وجود ندارد و مساله مهم تنها سازماندهی این فرصت ها در داخل کشور است.

چهارشنبه 29 آذر 1391  10:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها