کیس جدید کولرمستر برای گیمرها

 
abbeydawn
abbeydawn
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1391 
تعداد پست ها : 94
محل سکونت : تهران

کیس جدید کولرمستر برای گیمرها


کولرمستر جدیدترین کیس مخصوص سیستم های گیم را با اسکلتی از سری HAF تولید کرده است. کیس Mid-Tower جدید کولرمستر با ابعاد 445×479×209 میلیمتر و وزن 4.7 کیلوگرم از آلیاژ SECC تولید می شود و در برخی از بخش های آن نیز از پلاستیک به رنگ مشکی مات استفاده گردیده است. همچنین برای زیباتر شدن این کیس که از سری محصولات گیم به شمار می آید، پنل کناری آن به یک پنجره شیشه ای مجهز گردیده تا در صورت استفاده از فن های دیود نوری، ظاهری زیبا به کیس خود ببخشید.

در بخش ذخیره سازی سه محفظه 5.25 اینچی برای نصب درایو های نوری و هفت محفظه 3.5 اینچی برای نصب هارد دیسک در نظر گرفته شده است. برای خنک سازی کیس از یک فن 120 میلیمتری مجهز به دیود نوری آبی در پنل جلو، یک فن 120 میلیمتری در پنل پشت و یک فن 120 میلیمتری نیز در کاور کناری کیس استفاده گردیده و دو محفظه برای نصب فن در سقف و سینی زیر کیس دیده می شود.

در بالای کیس یک محفظه برای قرار دادن تلفن های هوشمند وجود دارد که هیچ امکاناتی (به عنوان داک نمی توانید از آن استفاده کنید) برای آن در نظر گرفته نشده و تنها یک محفظه برای قرار دادن تلفن هوشمند است. پنل جلوی کیس نیز میزبان دو پورت USB 2.0 و USB 3.0 (هر دو پورت توسط کانکتور فعال می شوند) و جکهای صوتی است. قیمت کیس Cooler Master K380 در حدود 80 دلار پیش بینی می شود و هنوز این کمپانی قیمت نهایی آن را اعلام نکرده است .

دوشنبه 27 آذر 1391  2:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها