0

شهيد بهشتی مغز متفكر نظام اسلامی بود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

شهيد بهشتی مغز متفكر نظام اسلامی بود

 امام‌جمعه شهركرد:
شهيد بهشتی مغز متفكر نظام اسلامی بود

گروه خبرنگاران افتخاري / سیدبهادر حسینی تشنیزی: حجت‌الاسلام گلپايگانی، از شهيد آيت‌الله بهشتی به عنوان مغز متفكر نظام اسلامی ياد كرد و گفت: بصيرت و دشمن‌شناسی آن شهيد، زبانزد خاص و عام بود.

 

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) در شهركرد، حجت‌الاسلام والمسلمين محمدعلی نكونام گلپايگانی، امام‌جمعه شهركرد، امروز، چهارشنبه هفتم تيرماه در سی و يكمين سالگرد شهادت آيت‌الله دكتر بهشتی و 72 تن از ياران انقلاب اسلامی در گلزار شهيدان شهركرد، اظهار كرد: فاجعه هفتم تير واقعه‌ای عبرت‌آموز بود و دشمنان نظام جمهوری اسلامی در سال 60 تلاش كردند با ترور سران نظام، با آرمان‌ها و اهداف آن مقابله كنند.

وی ادامه داد: توطئه ترور مقام معظم رهبری در ششم تيرماه ناكام ماند و خداوند خواست كه ايشان را ذخيره برای نورافشانی امروز دنيای اسلام قرار دهد و جهانيان از شخصيت اثرگذار، انديشمند، متفكر، متعبد، مدبر و خردمندانه ايشان بهره برند.

امام‌جمعه شهركرد تصريح كرد: در هفتم تيرماه سال 60 نيز چهره‌ نفاق، دشمنی و كارشكنی خود را نمايش داد و مغز متفكر نظام جمهوری اسلامی را به شهادت رساند.

نماينده ولی‌ فقيه در چهارمحال و بختياری در ادامه با گراميداشت ياد شهيد رحمان استكی، نماينده مردم شهركرد در مجلس شورای اسلامی، بصيرت آن شهيد را در نهادينه شدن ايمان در وجود وی دانست و افزود: در همه شئون زندگی اين شهيد و عبادت‌های وی، ايمان به واقعی كلمه آشكار می‌شود.

در پايان اين مراسم، مسئولان چهارمحال و بختياری با حضور بر مزار شهيدان رحمان و مجتبی استكی با آرمان‌های اين شهدای والا مقام تجديد ميثاق كردند.

يادآور می‌شود، شهيد رحمان استكی، نماينده مردم شهركرد در اولين دوره مجلس شورای اسلامی در هفتم تير 1360 در فاجعه انفجار تروريستی دفتر مركزی حزب جمهوری اسلامی به همراه شهيد بهشتی و ديگر شهدای اين حادثه به لقاءالله پيوست. شهيد مجتبی استكی ديگر نماينده مردم شهركرد در مجلس شورای اسلامی نيز در كنار همراهش شهيد امام‌قلی جعفرزاده، فرماندار مكتبی و مبارز شهركرد به دست جنايتكاران منافق وابسته به استكبار در مشهد مقدس به شهادت رسيدند.

                                                      

 
 
چهارشنبه 7 تیر 1391  5:20 PM
تشکرات از این پست
AliFanoodi masoud0012
dooste_u
dooste_u
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 197

پاسخ به:شهيد بهشتی مغز متفكر نظام اسلامی بود

کاش بهشتی و امثال بهشتی زنده بودند

آقای مهربانی ها

بابت گریه هایی که به خاطر گناهان ما کردی

شرمنده ایم

شنبه 14 بهمن 1391  11:19 AM
تشکرات از این پست
naafas mehdi0014
naafas
naafas
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 26

پاسخ به:شهيد بهشتی مغز متفكر نظام اسلامی بود

افسوس که قدر دانسته نشد و همانند او نیز نخواهد آمد .

روحش شاد و یادش گرامی باد .

شنبه 14 بهمن 1391  2:13 PM
تشکرات از این پست
mehdi0014
masoud0012
masoud0012
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1394 
تعداد پست ها : 6

پاسخ به:شهيد بهشتی مغز متفكر نظام اسلامی بود

آ سید محمد حسینی بهشتی

شما الان حتما توی بهشتی

سه شنبه 15 دی 1394  10:20 PM
تشکرات از این پست
mehdi0014
دسترسی سریع به انجمن ها