850 دانشجوی ایرانی در ارزروم ترکیه تحصیل می‌کنند

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287284
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

850 دانشجوی ایرانی در ارزروم ترکیه تحصیل می‌کنند

نسخه چاپيارسال به دوستان
قائم مقام شهردار ارزروم ترکیه:
850 دانشجوی ایرانی در ارزروم ترکیه تحصیل می‌کنند

خبرگزاری فارس: قائم مقام شهردار ارزروم ترکیه گفت: این شهر یک شهر دانشگاهی و علمی بوده و850 دانشجوی ایرانی در ارزروم تحصیل می‌کنند.

خبرگزاری فارس: 850 دانشجوی ایرانی در ارزروم ترکیه تحصیل می‌کنند

 به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ایوب تاولاشی اوغلی ظهر امروز در دیدار هیئت ارزرومی با مسئولان استانی و تبریزی بر توسعه روابط میان تبریز و ارزروم تاکید کرد.

قائم مقام شهردار ارزروم گفت: هیئت ارزرومی از ابتدای ورود به مرز ایران با استقبال هیئت ایرانی مواجه شده است.

وی با اشاره به سابقه و هویت شهر ارزروم ادامه داد: این شهر امروزه یک شهر آموزشی بوده، دانشگاه‌های بزرگ در این شهر فعال هستند و 61 هزار دانشجو در این شهر مشغول به تحصیل هستند.

تاولاشی اوغلی گفت: 850 دانشجوی ایرانی در ارزروم مشغول به تحصیل هستند و خدمات آموزشی به این شهروندان ایرانی ارائه می‌شود.

قائم مقام شهردار ارزروم با اشاره به فعالیت مراکز توریسم ارزروم بیان کرد: در سفر شهردار تبریز به ارزروم این قابلیت‌ها به هیئت تبریزی نشان داده شده است.

وی، از نامگذاری منطقه‌ای در ارزروم به نام درب تبریز خبر داد و گفت: ساخت و سازهای جدیدی در منطقه درب تبریز و مسجد دو مناره در حال انجام است.

تاولاشی اوغلی بیان کرد: دو باب مغازه در این منطقه جدید به شهرداری تبریز اختصاص یافته و صنایع دستی ایران و تبریز در این فروشگاه‌ها به فروش خواهد رسید.

قائم مقام شهردار ارزروم اظهار کرد: تبریز شهری نورانی در شب‌ها بوده و نورپردازی خوبی دارد که نشان از توجه مسئولان شهرداری به این امر است.

انتهای پیام/ح

 
 
یک شنبه 7 اسفند 1390  10:50 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها