تئاتر تلويزيوني تقويت شود

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

تئاتر تلويزيوني تقويت شود

مديركل صدا و سيماي سمنان:
تئاتر تلويزيوني تقويت شود

خبرگزاري فارس: مديركل صدا و سيماي مركز سمنان خواستار تقويت تئاتر تلويزيوني در سمنان شد و گفت: بايد از انديشه‌هاي ناب هنرمندان در اين زمينه استفاده شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، ظهر امروز با حضور هنرمندان هنرهاي نمايشي و تئاتر استان سمنان، جلسه اتاق فكر با موضوع ارائه راهكار در خصوص برنامه‌هاي نمايشي صدا و سيما در سالن جلسات صدا و سيماي مركز سمنان برگزار شد.
مديركل صدا و سيماي مركز سمنان در اين نشست رسانه را از آن هنرمندان و هنر را يك هديه الهي دانست.
رمضانعلي شريفي‌فر گفت: ترويج والاي فضايل انساني برگرفته از الهام الهي از وظايف رسانه است.
وي تصريح كرد: هميشه هنرمندان در رسانه تلاش كرده‌اند تا در توليدات خود از آموزه‌هاي ديني و مذهبي الهام بگيرند چرا كه هنرمندان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران براي هدايت جامعه كار مي‌كنند.
مديركل صدا و سيماي مركز سمنان افزود: در بخش‌هاي تئاتر نيازمند تئاتر تلويزيوني هستيم و هدف ما اين است تا ظرفيت‌هاي بالقوه هنرمندان استان به فعل برسد.
شريفي‌فر بيان داشت: نگاه ما يك نگاه استاني است و هنرمندان استان را باور داشته و انتظار داريم با كمك هنرمندان سراسر استان تغييراتي ايجاد كنيم.
وي تصريح كرد: انديشه‌هاي ناب هنرمندان استاني افتخار صدا و سيماي مركز سمنان است.
اعظم طاهريان، مدير آموزش و پژوهش صدا و سيماي مركز سمنان نيز در اين نشست از هنرمندان خواست كه در كيفي‌سازي برنامه‌هاي نمايشي دقت كنند تا علاوه بر جذابيت اين هنر، گامي در پيشبرد اهداف رسانه برداشته شود.
معاون سيماي مركز سمنان نيز گفت: ملاك ما فقط هنر است و نيازمند ياري هنرمندان هستيم و از تمامي حوزه‌هاي هنري، هنرمندان را پذيرا خواهيم بود.
مدير توليد سيماي مركز سمنان نيز از همه هنرمندان خواست تا طرح‌هاي مناسب خود را در حوزه تله تئاتر به اين مركز ارسال كنند تا پس از بررسي و تصويب به مرحله توليد برسد.
در اين جلسه، هنرمندان استان درد دل‌هاي خود را در حوزه‌ هنرهاي نمايشي و تئاتر استان و شهرستان‌ها بيان داشتند و از مسئولان صدا و سيماي مركز سمنان خواستند ياريگر آنان در اين حوزه باشند تا در آينده اين مركز بتواند با كمك هنرمندان تئاتر از قطب‌هاي مهم توليد تله تئاتر در كشور باشد.
انتهاي پيام/ز10/ع

پنج شنبه 5 اسفند 1389  07:09 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها