اقتدار نيروي انتظامي جلوي طمع ناامن‌سازان جامعه را مي‌گيرد

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

اقتدار نيروي انتظامي جلوي طمع ناامن‌سازان جامعه را مي‌گيرد

سرپرست فرمانداري آبادان:
اقتدار نيروي انتظامي جلوي طمع ناامن‌سازان جامعه را مي‌گيرد

خبرگزاري فارس: سرپرست فرمانداري آبادان گفت: اقتدار نيروي انتظامي جلوي طمع ناامن‌سازان جامعه را مي‌گيرد

به گزارش خبرگزاري فارس از آبادان، حميد قناعتي در حاشيه مراسم تجهيز و اختصاص 30 دستگاه خودرو خريداري شده توسط نيروي انتظامي خوزستان از سازمان منطقه آزاد اروند كه در محل فرماندهي نيروي انتظامي اين شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: امنيت يكي از مقوله‌هايي است كه جزو لاينفك مطالبات به حق مردم به‌شمار مي‌رود.
وي افزود: امنيت از امور حاكميت است زيرا هم حاكميت اصرار به اجراي آن دارد و هم مطالبه مردم است و مردم اصرار به اجراي آن دارند.
سرپرست فرمانداري آبادان تصريح كرد: عدم اجراي صحيح امر انتظامي و برقراري امنيت در جامعه موجبات سست شدن بنيان و پايه‌هاي حكومتي و ناامني و نارضايتي مردم را فراهم مي‌كند.
وي اضافه كرد: چابك‌سازي، تجهيز و قوي كردن نيروي انتظامي قطعا مردم را خوشحال و دشمنان و عناصري كه قصد تخريب چهره نظام را دارند را مأيوس و نااميد مي‌كند.
قناعتي خاطرنشان كرد: با تدبير فرماندهي نيروي انتظامي استان كار تجهيز و اختصاص 30 دستگاه خودرو به ناوگان نيروي انتظامي دو شهرستان آبادان و خرمشهر تأمين شده كه اين كار بسيار ارزشمند و مثمرثمر است.
وي افزود: نيروي انتظامي در شهرستان بايد چنان اقتدار و قدرتمند جلوه كند كه راه طمع و كج‌روي را بر تخريب‌كنندگان و ناامن‌سازان جامعه ببندد.
سرپرست فرمانداري آبادان گفت: امروز اگر پا به پاي پيشرفت‌هاي جهاني حركت نكنيم عقب مي‌مانيم و در اين صورت نيروهاي مخالف نظام و دشمنان قسم‌خورده اسلام بر ما فائق مي‌آيند و ما بايد فرصت چيرگي را از آنها بستانيم.
وي تصريح كرد: همچنين با توجه به اينكه هر ساله تعداد زوار به مناطق جنگي آبادان و خرمشهر ميليوني است لازم و ضروري است محورها و راه‌هاي ارتباطي در مسير مسافران نوروزي و كاروان‌هاي راهيان نور ثبات و امنيت بيشتري پيدا كند.
قناعتي خاطرنشان كرد: يكي از اين محورها و مسيرهاي پرتردد، مسير اروندكنار، آبادان و منيوحي است كه در اين مسير بايد با نصب علائم راهنمايي و رانندگي، مشكلات خودروها و مردم را در اين مسير برطرف كرد.
وي در پايان اظهار داشت: اميدواريم با اقدام صورت گرفته از طرف نيروي انتظامي، اين مهم به ديگر نقاط كشور نيز تسري پيدا كند.
انتهاي پيام/صا20/ع

پنج شنبه 5 اسفند 1389  12:35 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها