جنايات حكام كشورهاي ليبي، يمن،‌ بحرين نسبت به ملت‌هايشان

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

جنايات حكام كشورهاي ليبي، يمن،‌ بحرين نسبت به ملت‌هايشان

كميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي در بيانيه‌اي ضمن حمايت از ملت‌هاي مظلوم و مستضعف كشورهاي مصر، تونس، ليبي، يمن، بحرين و ساير كشورهاي اسلامي، جنايات خون‌بار حكام ددمنش اين كشورها را محكوم و به آنها هشدار مي‌دهند دست از جنايات خود عليه ملت‌ها بردارند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، متن اين بيانيه به شرح زير است:

پس از گذشت 32 سال از پيروزي انقلاب اسلامي ايران و ايستادگي و مقابله ملت رشيد كشورمان طي اين مدت در برابر استكبار جهاني به سركردگي آمريكا اينك شاهد بيداري و فرياد بلند ديگر ملت‌هاي اسلامي عليه مستكبران و ديكتاتورهاي ظالم هستيم. ملت‌هايي كه از ظلم و استبداد داخلي و استعمار و غارتگري خارجي به ستوه آمده و به دنبال استقلال و آزادي و حكومتي مبتني بر ارزش‌هاي اسلامي و انساني هستند.

مع‌الاسف حاكمان ستمگر و عوامل استكبار با سلاح‌هايي كه با پول ملت‌ها براي صيانت از جان و نواميس آنها خريداري شده است جان آنها را نشانه رفته و خيابان‌ها را آغشته به خون جوانان و زنان و كودكان نموده‌اند و در اين ميان جنايت ديكتاتور مجنون ليبي كه با هواپيماهاي جنگي و تانك‌هاي نظامي مردم را به خاك و خون كشيده و حكام بحرين كه از هر جنايتي عليه مسلمانان به دفاع دريغ نمي‌كند، تاسف‌بارتر است.

نمايندگان عضو كميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي ضمن حمايت از ملت‌هاي مظلوم و مستضعف كشورهاي مصر، تونس، ليبي، يمن، بحرين و ساير كشورهاي اسلامي جنايات خونبار حكام ددمنش اين كشورها را محكوم و به آنها هشدار مي‌دهند دست از جنايات خود عليه ملت‌ها بردارند.

كميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي اعتقاد دارد اين جنايتكاران كه برخلاف همه موازين حقوق بشر و حقوق اسلامي در مرئي و منظر مجامع بين‌المللي به اصطلاح مدافع حقوق بشر و سكوت ذلت‌بار آنها اقدام به نسل‌كشي و جنايت عليه بشريت نموده‌اند، بايد در يك دادگاه عدل اسلامي محاكمه و تقاص خون‌هاي به ناحق ريخته از آنها گرفته شود.

«و سيعلموا الذين ظلموا اي منقلب ينقلبون».

علي شاهرخي

رييس كميسيون قضايي و حقوقي مجلس شوراي اسلامي

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

پنج شنبه 5 اسفند 1389  09:32 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها