كفاشيان: قصد قطري‌ها ايجاد جنگ رواني است

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

كفاشيان: قصد قطري‌ها ايجاد جنگ رواني است

رييس فدراسيون فوتبال در واكنش به نامه السد قطر به كنفدراسيون فوتبال آسيا براي تغيير محل بازي اين تيم برابر استقلال به دليل آنچه "ناامني" خوانده شده گفت كه اقدام قطري‌ها تنها براي ايجاد جنگ رواني است و ايران آماده است ميزباني رقابت‌هاي مختلف را بر عهده داشته باشد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، علي کفاشيان پس از پايان سمينار ويژن فدراسيون فوتبال گفت: فعال شدن فوتبال پايه با طرح آسيا ويژن و ايران ويژن فعال و موفق خواهد شد. ما با برگزاري اين گونه سمينارها قصد داريم تا با سياستهاي جديد مسئولان اي.اف.سي براي طرح هاي ويژن آسيا و ايران ويژن و فازهاي اجرايي آنها آشنا شويم و بستر رشد و گسترش را فراهم کنيم. استانهايي چون اصفهان، همدان، فارس و قزوين از استانهايي هستند که در اين امر فعالند. بايد اين استانها مرتبا گزارشات خود را براي اجرايي شدن و فعاليت اين طرح ها ارائه دهند تا ديگر استانها با اعلام نياز براي فعال شدن، آمادگي خود را اعلام کنند.

 

وي درباره انتخاب سرمربي تيم ملي گفت: ما نبايد عجله کنيم. روي گزينه هاي داخلي و خارجي بررسيهاي لازم صورت مي گيرد و سعي ما بر اين است تا بهترين گزينه را انتخاب کنيم.

وي در پاسخ به اين موضوع که آحاد جامعه علاقه دارند تا سرمربي تيم ملي خارجي باشد،گفت: ما با بررسي گزينه هاي خارجي و داخلي تمامي شرايط خود و آنها را مطرح و بررسي مي کنيم و در واقع هدفمان انتخاب برترين گزينه است.

رئيس فدراسيون در پاسخ به اينکه تيم السد قطر با ارسال نامه اي، عدم حضور خود را براي برگزاري مسابقه در ايران به دلايل ناامني اعلام کرده، افزود:اين حرف بي پايه و اساس است. معتقدم قصدشان ايجاد تشنج و جنگ رواني است. چرا که اکنون تيم قرقيزستان براي انجام ديدار مقدماتي المپيک لندن درايران حضور دارد.همچنين تيم ملي فوتسال بزرگسالان بانوان اوکراين نيز براي برگزاري چند ديدار تدارکاتي در کمپ تيمهاي ملي به سر مي برد و تيم ملي برزيل در اصفهان به مصاف تيم ملي فوتسال بزرگسالان آقايان مي رود. بر همين اساس ما در سميناري صبح امروز برگزار شد آمادگي خود را به مسئولان afc اعلام کرديم تا در سال آينده هر ميزباني را بر عهده بگيريم.

 

رئيس فدراسيون در باره حق پخش تلويزيوني و باز خورد آن در مجمع سازمان ليگ گفت:ما همه شرايط را بررسي مي کنيم.بايد ديد پخش هر دقيقه فوتبال چقدر براي سازمان صدا و سيما هزينه دارد.سازمان صدا و سيما براي هر دقيقه‌اي که سرگرمي براي مردم ايجاد مي کند، چقدر هزينه مي کند؟ به جرات مي توان گفت که حجم زيادي از برنامه روزانه يا هفتگي را فوتبال در بر مي گيرد. ما براي حضور دوربينها در ورزشگاهها بررسي مي کنيم و مشکلات خود و آنها را حل و فصل خواهيم کرد.

 

وي در پايان در خصوص رقمي که براي حق پخش برآورد شده بود و کارشناسان آن را 150 ميليارد تومان مي دانستند، اما در سه سال گذشته با رقمي بسيار پائين تر از اين رقم، صدا و سيما با فدراسيون به توافق رسيده بود گفت: ما اين رقم را نمي توانيم براي امسال تائيد کنيم و بايد بررسي هاي لازم در اين مورد صورت گيرد.سازمان صدا و سيما براي هر دقيقه اي که سرگرمي مي سازد چقدر هزينه مي کند و چقدرآگهي مي گيرد. به عنوان مثال براي يک سريال يا يک مسابقه فوتبال بايد بررسي کرد که چقدر آگهي مي گيرد و چه مقدار هزينه ا صرف مي کند. بر همين اساس در خصوص اين موضوع نيز ما بررسي هاي لازم را انجام خواهيم داد و در نهايت مبلغ نهايي را اعلام خواهيم کرد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

چهارشنبه 4 اسفند 1389  10:19 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها