برترين‌هاي مسابقات ورزشي يادواره شهداي جعفرآباد تجليل شدند

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

برترين‌هاي مسابقات ورزشي يادواره شهداي جعفرآباد تجليل شدند

در پايان رقابت‌ ورزشكاران روستايي و عشايري؛
برترين‌هاي مسابقات ورزشي يادواره شهداي جعفرآباد تجليل شدند

خبرگزاري فارس: مدير اداره تربيت ‌بدني شهر جعفريه از برگزاري آيين تجليل از قهرمانان و برترين‌هاي مسابقات ورزشي يادواره شهداي جعفر‌آباد در مراسمي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم، حميدرضا مرادي در حاشيه اين مراسم كه امروز در شهر جعفريه برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم بيان داشت: آيين تجليل از قهرمانان و برترين‌هاي ورزش شهر جعفريه با حضور كارشناسان ورزش اداره كل تربيت‌بدني استان قم، رئيس هيئت ورزش‌هاي روستايي و عشايري و مسئولان شهر جعفريه و بخش جعفرآباد برگزار شد.
وي ادامه داد: در اين آيين كه در سالن تازه تاسيس ورزشي شهر جعفريه برگزار شد، جمع زيادي از خانواده‌هاي ورزشكاران نيز حضور داشتند و در مراسمي با‌شكوه از قهرمانان و تيم‌هاي برتر مسابقات ورزشي گراميداشت سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران تجليل و قدرداني شد.
مدير تربيت‌بدني شهر جعفريه افزود: امسال مسابقات ورزشي يادواره شهداي بخش جعفرآباد در سطحي وسيع و با كيفيتي مطلوب برگزار شد كه در بين آن حضور روستائيان و عشاير بخش جعفرآباد يكي از نكات قابل توجه بود كه ميزان علاقمندي آنها را بيش از پيش به ورزش نشان داد.
وي با بيان اينكه استقبال از مسابقات بسيار مطلوب بود و به همين دليل مسابقات را از رده‌هاي سني نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار كرديم، بيان داشت: حضور پرشور بانوان نيز از ديگر اتفاقات مهم برگزاري اين رقابت‌ها به شمار مي‌رود.

* تجليل از برترين‌هاي آمادگي جسماني رده سني نونهالان‌
در بخش تجليل از نفرات برتر مسابقات آمادگي جسماني رده سني نونهالان در بخش دختران كه در دو رده سني برگزار شد ابتدا از مريم فرد به عنوان نفر نخست، سپيده حميدي به عنوان نفر دوم و آمنه رضايي به عنوان نفر سوم تجليل شد و سپس محدثه ذال، محدثه بيگي و هانيه صادقي به عنوان نفرات برتر نونهالان مقطع پيش دبستاني تجليل شدند، ضمن اينكه در بخش پسران از پارسا جوكار، محمدمهدي خداكرمي و محسن جوكار ‌قدرداني شد و از ياسين شكري، ابوالفضل خوش‌رو و محمدمهدي صفر به عنوان برترين‌هاي مقطع پيش دبستاني اين رده سني قدرداني شد.

* اهداي جوايز برترين‌هاي مسابقات پينگ پنگ بخش مردان‌
در اين آيين از ابتدا از دارنده مقام نخست يعني سيد سجاد موسوي از تيم شهر جعفريه تجليل شد و در ادامه علي‌اكبر مرادبگلو از تيم حوزه علميه شهر جعفريه و حميد‌رضا فلاح از تيم روستاي پاچيان به عنوان نفرات دوم و سوم اين رشته قدرداني شد.
همچنين از برترين‌هاي بخش تيمي رشته پينگ‌پنگ نيز تجليل شد كه ابتدا از تيم حوزه علميه شهر جعفريه متشكل از مجيد ترابي، سلمان سلطاني‌نژاد، علي‌اكبر مرادبگلو، حسين رضا مرادبگلو، سپس از تيم روستاي پاچيان و متشكل از هادي زين‌العابدين، حميد‌رضا فلاح‌، عباس زين‌العابدين، ابولفضل جوان و تيم شهر جعفريه متشكل از مهدي صفري، حسن همتي، سيد سجاد موسوي و مجيد اكبري تجليل شد.
در كنار تجليل از برترين‌هاي رشته پينگ پنگ، از داوران مسابقات يعني مهدي حسابي، علي‌اكبر حامد و محمد سلطان به همراه مسئول برگزاري مسابقات نيز قدرداني شد.

* قدرداني از نفرات برتر مسابقات آمادگي جسماني انفرادي بانوان‌
در اين بخش از زهرا صفري، مائده عباسي و حرمت‌السادات موسويان در رده سني نوجوانان و زهرا ميرشفيعي، مريم الوند و فاطمه حق‌دوست در رده سني جوانان قدرداني شد.

* تجليل از برترين‌هاي مسابقات پينگ‌پنگ انفرادي بانوان‌
اين بخش از آيين تجليل از برترين‌هاي ورزش يادواره شهداي جعفرآباد با قدرداني از وجيهه دهقان، هانيه شهبازي و عارفه دهقان در رده سني جوانان و سميرا بدخشان، زهرا سلطاني و محدثه دهقان در رده سني نوجوانان برگزار شد.

* تقدير از نفرات برتر مسابقات دال پلان انفرادي بانوان‌
در رده سني نوجوانان بخش بانوان از مائده حبيبي،‌ فاطمه فراهاني و كيميا بهمن و در رده سني نوجوانان از مليحه چهره‌نما، نرگس بدخشان و فاطمه موسويان تجليل شد.
ضمن اينكه از اكرم زيرك مسئول برگزاري مسابقات بانوان و تميزي نماينده ورزشي بانوان روستاي پاچيان به همراه داوران بخش بانوان يعني مرادي، نسرين چراغي، منصوره دلنواز، حميده اكبري و منصوره بهنيا نيز قدرداني شد.

* معرفي برتر‌ين‌هاي مسابقات فوتبال گل كوچك‌
در اين بخش از قهرمان مسابقات يعني تيم پيام با تركيب علي گريزپا، حسين خوشرو، اميد ميرزايي، حميد صديق، مهدي حق دوست، محمد حق دوست، اسماعيل رضايي، محمد راستگو و محمد گريزپا ابتدا تجليل شد و در ادامه نيز جوايز تيم‌هاي دوم و سوم اهدا شد.

* تجليل از تيم‌هاي برتر مسابقات فوتسال‌
در اين بخش از تيم شهيد عبداللهي با سرپرستي اكبر بيگلر و تركيب باقر شهبازي، محمدعلي ولي، محمد‌حسن ولي، محمدرضا شهبازي، علي شهبازي، حسن پيري، امير بيگلر، ابوالفضل بيگلر، حجت شهبازي، حميد شهبازي، محمد صفا و مرتضي شريفي به عنوان تيم قهرمان تجليل شد.
همچنين جايزه تيم دوم يعني اميد جعفرآباد به حسن فاني سرپرست اين تيم تقديم شد و نفرات اين تيم را اكبر صالحي، محمود احمدي، مهدي صالح مهدي زين‌العابدين، مرتضي خيشان، رضا آويژ، حسين پيري، ابوالفضل سلماني، يعقوب مومن و اصغر ولي تشكيل مي‌دادند.

* تجليل از بازيكن و تيم اخلاق‌
جايزه تيم اخلاق دوره مسابقات به تيم شهيد شهبازي و بازيكن اخلاق به غلام كدخدا اهدا‌ شد و از‌ عليرضا محمودزاده، حسين اكبري و سيد‌رضا موسوي به عنوان داوران، حسين عبداللهي به عنوان مسئول برگزاري مسابقات فوتسال، مسلم كاويان‌پور و اميرحسين شيخ به عنوان مسئول فني مسابقات فوتسال و فوتبال گل كوچك بخش جعفر‌آباد قدرداني شد.

* تقدير از خيرين ورزش جعفرآباد‌
در اين بخش از اصغر لطيف و اصغر ولي پيشكسوتان و حامييان دلسوز ورزش بخش جعفر‌آباد،‌ جوكار حامي هيئت‌هاي ورزشي بخش جعفر‌آباد و شعباني مسئول روابط عمومي و تبليغات هيئت‌هاي ورزشي بخش جعفر‌آباد در حضور حجت‌الاسلام دهقان امام جمعه، صالح بخشدار و نمايندگان آموزش و پرورش، شوراي شهر، بسيج و بسياري ديگر از مسئولان شهر جعفريه و بخش جعفرآباد قدرداني شد.
انتهاي پيام/آ10/ح

سه شنبه 3 اسفند 1389  03:50 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها