كنعاني‌مقدم: نخبگان و جريانات، نسبت به حوادث اخير اطلاع‌رساني كنند

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

كنعاني‌مقدم: نخبگان و جريانات، نسبت به حوادث اخير اطلاع‌رساني كنند

يك عضو ائتلاف اصولگرايان منتقد گفت: سال‌هاست كه دشمنان ما خود را براي خدشه وارد كردن به انقلابمان تجهيز كرده‌اند.

حسين كنعاني‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، يكي از رسالت‌هاي نخبگان، احزاب و تشكل‌هاي سياسي را اطلاع رساني و شفاف سازي فضاي سياسي كشور دانست و اظهار كرد: پس از اين مرحله لازم است تا به دشمن شناسي پرداخت.

وي افزود: افراد بايد در موضع گيري‌هاي خود خطوط سياسي‌شان را به طور كامل از دشمنان انقلاب و مردم جدا و سعي كنند آرامش را به كشور باز گردانند.

كنعاني‌مقدم خاطرنشان كرد: اگر بنا باشد هر روز يك جريان سياسي دست به تظاهرات و يا اقدامات خياباني بزند، اين حركات مي‌تواند منافع و امنيت ملي كشور را به خطر بياندازد بنابراين بايد مراقب اين باشيم كه در مسيري حركت كنيم تا دشمن نتواند هيچ‌گونه سوءاستفاده‌اي داشته باشد.

اين عضو ائتلاف اصولگرايان منتقد افزود: سال‌هاي سال است كه دشمنان خود را در جهت خدشه‌وارد كردن به انقلاب ما تجهيز كرده‌اند و با رسانه‌هايي چون بي بي سي و امثال آن فراخوان‌هايي عليه انقلاب و اسلام صادر مي‌كنند.

كنعاني‌مقدم در پايان عنوان كرد: هم چنين دشمنان ما همواره سعي مي‌كنند تا از اختلافات داخلي استفاده كنند و با آتش زدن به دامن اختلافات، ايجاد انشقاق و انشعاب را مورد توجه قرار دهند و با طرح مسايل و مواضعي مانع از اين شوند كه ايران و انقلاب اسلامي نقش خود را در خاورميانه به خوبي ايفا كند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

سه شنبه 3 اسفند 1389  10:27 ق.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها