فرماندار اشنويه: معناي واقعي وحدت بايد در راستاي كمك به تحقق آرمان‌هاي نظام و امام راحل باشد

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

فرماندار اشنويه: معناي واقعي وحدت بايد در راستاي كمك به تحقق آرمان‌هاي نظام و امام راحل باشد

فرماندار اشنويه گفت: معناي واقعي وحدت عملا بايد در راستاي كمك به مردم و تحقق اهداف و آرمانهاي نظام و امام راحل باشد.

 

محمد علي حسين‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هفته وحدت را نماد همدلي، همبستگي و اتحاد عنوان كرد و افزود: معناي واقعي وحدت در شعار ظاهري نيست بلكه بايد همانگونه كه مقام معظم رهبري تاكيد بر وحدت بين تمامي اقشار و در زمان‌هاي مختلف كرده‌اند، عملا نيز در راستاي كمك به مردم و تحقق اهداف و آرمان‌هاي نظام و امام راحل باشد.

 

وي افزود: بزرگداشت هفته وحدت تداعي كننده برنامه‌ها و اهداف نظام جمهوري اسلامي ايران و بازنگري در مسايلي كه موجب ايجاد همبستگي بين مسلمانان مي شود، است.

 

حسين زاده همچنين عمل به شريعت اسلام، قرآن و تبعيت از مقام معظم رهبري را از مباني وحدت در جامعه اسلامي برشمرد.

 

فرماندار اشنويه با بيان اين‌كه وجود وحدت در ميان امت اسلامي موجب پيشرفت و تعالي مسلمانان در تمامي عرصه‌ها و حوزه‌ها مي‌شود، تصريح كرد: مسلمانان جهان با ايجاد اتحاد و همدلي در ميان خود مي توانند در رسيدن به اهداف خود گام بر دارند.

 

وي با اشاره به برنامه ريزي‌هاي دشمن و سرمايه گذاري آنها براي از بين بردن اتحاد شيعه و سني، اظهار كرد: دشمن از اين هراس دارد كه وحدت بين مسلمانان باعث ايستادگي و مقاومت دو مذهب شيعه و سني در برابر غارت و استعمار آنان شوند، از اين رو در تلاش است تا با ايجاد تفرقه بين شيعه و سني به اهداف شوم خود برسد.

 

حسين‌زاده با بيان اين‌كه وحدت شيعه و سني نقش به سزايي در پيروزي انقلاب اسلامي داشته است، افزود: تمامي طيف‌ها و اقشار به خصوص وحدت شيعه و سني و همچنين اتكاء ايمان به خداوند موجب پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي و اقتدار اين نظام شد.

 

وي، عدم توجه به شايعات و تبليغات سوء دشمنان و همچنين توجه به مشتركات شيعه و سني را از جمله راهكارهاي عملي براي افزايش وحدت شيعه و سني در جامعه عنوان كرد.

 

حسين زاده از به بهره برداري رسيدن 8 طرح عمراني در اين شهرستان خبر داد و افزود: پايگاه امداد جاده‌اي هلال احمر، 5 باب خانه مددجويي كميته امداد، تامين آب قابل شرب براي روستاي چهل آسياب و همچنين افتتاح ساختمان دامپزشكي از جمله طرح هايي هستند كه در هفته وحدت به بهره برداري خواهند رسيد.

 

فرماندار اشنويه عنوان كرد: در اين هفته همچنين 12 برنامه فرهنگي از جمله 2 همايش بزرگ در مساجد، 2 همايش براي روحانيت و چهار برنامه مولودي خواني در شهرستان اشنويه اجرا مي شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

دوشنبه 2 اسفند 1389  02:40 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها