امكانات رفاهي براي مسافران نوروزي فراهم شود

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

امكانات رفاهي براي مسافران نوروزي فراهم شود

بخشدار مركزي شهركرد:
امكانات رفاهي براي مسافران نوروزي فراهم شود

خبرگزاري فارس: بخشدار مركزي شهركرد بر لزوم فراهم كردن امكانات رفاهي در تعطيلات سال نو براي شهروندان و مسافران نوروزي تاكيد كرد.

عليرضا شمسي‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهركرد بر ضرورت فراهم سازي امكانات و خدمات مناسب براي استقبال از مسافران نوروزي در اين شهرستان تأكيد كرد و اظهار داشت: ايام تعطيلات نوروزي بهترين فرصت براي معرفي توانمندي‌هاي استان در بخش‌هاي مختلف است كه در اين راستا نبايد هيچ‌گونه كم كاري صورت گيرد.
وي از اين استان به عنوان يكي از قطب‌هاي گردشگري در سطح كشور نام برد و گفت: بايد بتوانيم با استفاده از تبليغات مناسب و معرفي در مسير جاده‌ها و ورودي استان انگيزه گردشگران را براي بازديد و ماندگاري بيشتر در اين استان ارتقا بخشيم.
شمسي‌پور استقرار در مكان‌هاي مناسب ويژه اقامت را يكي از اصلي‌ترين دغدغه‌هاي گردشگران ورودي به اين استان برشمرد و افزود: يافتن مكاني مناسب براي اسكان و استراحت و نيز اطلاع از مشخصات و آدرس دقيق مكان‌هاي زيارتي، تاريخي، تفريحي و تفرج‌گاه‌هاي يك شهر از جمله دغدغه‌هاي فكري مسافران و گردشگران است.
بخشدار مركزي شهركرد خاطرنشان كرد: برهمين اساس تا فرصت باقي است بايد تلاش كنيم نواقص موجود را در بحث پذيرايي از ميهمانان نوروزي در هر بخشي كه هست از بين ببريم.
وي در ادامه بخش گردشگري را يكي از بخش‌هاي مهم و تاثيرگذار در اقتصاد كشور دانست و گفت: توسعه اين بخش از اهميت ويژه‌اي برخوردار است كه بايد به منظور تحول جدي در اين بخش تمامي مسئولان و بخش خصوصي با نگاه ويژه‌اي اين مهم را پيگيري كنند.
شمسي‌پور تشكيل ستادهاي ويژه گردشگري را يكي از راهكارهاي مناسب پاسخگويي به نيازهاي گردشگران برشمرد و افزود: با شكل‌گيري اين ستادها مشكلات پيش روي حل و فصل مي‌شوند.
وي با تأكيد بر اينكه نبايد در بحث خدمات رساني به مسافران كوتاهي شود، گفت: بايد زمينه‌اي فراهم كنيم تا بازديدكنندگان و گردشگران داخلي و خارجي با خاطره‌اي خوش اين استان را ترك كنند.
شمسي‌پور خواستار تمهيدات ويژه تمام ادارات براي استقبال از مسافران نوروزي در اين شهرستان شد و اظهار داشت: با توجه به تبليغاتي كه براي بازديد مسافران نوروزي از اين استان صورت گرفته بدون شك با استقبال بيشتر ميهمانان نوروزي مواجه خواهيم بود و بايد در زمينه اسكان آنها آمادگي بسيار خوبي داشته باشيم.
بخشدار مركزي شهركرد افزود: تهيه و توزيع بروشور در زمينه معرفي آثار تاريخي، فرهنگي، هنري، منطقه با توجه به ضرورت اهميت اطلاع‌رساني و راهنمايي مسافران و گردشگران ورودي به منطقه ضروري‌ است.
وي خاطر نشان كرد: نصب چادر راهنماي جمعيت هلال‌احمر در ورودي و خروجي شهر، نصب چند بنر، پلاكارد، مهيا كردن نمازخانه‌ها و مساجد، كشيك شبانه‌روزي اورژانس، داروخانه‌ها و مراكز درماني و بيمارستان از ديگر اقدامات صورت گرفته در اين راستا است.
وي گفت: گشت‌هاي نيروي انتظامي نيز براي برقراري نظم و امنيت در سطح شهر و گشت‌هاي جاده‌اي از سوي پليس راه نيز آماده سرويس‌دهي خواهند بود.
انتهاي پيام/صا10/ع

یک شنبه 1 اسفند 1389  09:48 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها