عضو هيات مديره بانک توسعه صادرات ايران خبر داد: افزايش حجم سرمايه بانک به 2 ميليارد دلار

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

عضو هيات مديره بانک توسعه صادرات ايران خبر داد: افزايش حجم سرمايه بانک به 2 ميليارد دلار

عضو هييت مديره بانک توسعه صادرات ايران گفت: سرمايه بانک توسعه صادرات ايران به 2 ميليارد دلار رسيده است.

به گزارش خبرنگار خبر گزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه خراسان جنوبي، مير سعيد نيکزاد لاريجاني گفت: داشتن نگاه جهاني به اقتصاد و توسعه سرلوحه کار بسياري از کشورهاي توسعه يافته است.

وي تصريح کرد: توسعه اقتصادي محصول پايدار يک فرايند پيچيده از تصميم‌گيري‌ها و هدايت مدبرانه و نظارت شده اقتصادي است.

عضو هيات مديره بانک توسعه صادرات ايران اذعان کرد: توسعه اقتصادي مستلزم مهارت بالا در در زمينه توليد و صادرات است و کشور ما نيز با اتفاق نظر همه در توسعه صادرات جاي خود را پيدا کرده است.

نيکزاد لاريجاني افزود: بعد از جنگ تحميلي بانک توسعه صادرات ايران در سال 71 با سرمايه 300 ميليارد تومان تاسيس شد و در سال 86 با مشارکت ديگر بانک هاي کشور سرمايه آن با افزايشي يک و نيم برابري به 2 ميليارد دلار رسيده است.

وي تصريح کرد: بالا بردن توليدات داخلي، توسعه صادرات و حمايت صادرکنندگان از طريق ارائه تسهيلات از جمله اهداف اين بانک است.

عضو هيات مديره بانک توسعه صادرات ايران از اعطاي تسهيلات با نرخ پايين خبر داد و گفت: نرخ سود خدمات ريالي اين بانک 12 درصد و نرخ سود ارزي آن 7 درصد است .

نيکزاد لاريجاني افزود: هدف توسعه صادرات حمايت از توليدکنندگان و صادرکنندگان است و اين بانک در نظر دارد با ارائه تسهيلات بانرخ پايين زمينه رقابت را براي صادرکنندگان فراهم کند.

وي تصريح کرد: بانک توسعه صادرات ايران به عنوان بانک تخصصي متولي امر صادرات، مجري امين سياست‌هاي کشوردر توسعه فعاليت‌هاي صادراتي و گسترش مبادلات تجاري و بين المللي معرفي گرديده و حمايت از صادرکنندگان را در سر لوحه اهداف خود قرار داده است.

عضو هيات مديره بانک توسعه صادرات ايران خاطر نشان کرد: اين بانک از جوانترين بانک‌هاي ايران است که بيش از 70 درصد کارکنان آن داراي مدرک کارشناسي و بالاتر هستند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

یک شنبه 1 اسفند 1389  06:10 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها