مسببان فتنه راهي تيمارستان شوند نه دادگاه

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

مسببان فتنه راهي تيمارستان شوند نه دادگاه

مهدي طائب:
مسببان فتنه راهي تيمارستان شوند نه دادگاه

خبرگزاري فارس: استاد حوزه و دانشگاه گفت: به رئيس قوه قضائيه پيشنهاد مي‌كنيم به جاي اينكه مسببان فتنه را محاكمه كنند، آنها را به تيمارستان ببرند.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، حجت‌الاسلام و‌المسلمين مهدي طائب شامگاه جمعه در جمع صدها نفر از بسيجيان استان سمنان اظهار داشت: فهم، تقوا و بصيرت رهبر معظم انقلاب اسلامي همواره بالادست تمام افراد بود و اطرافيان به همين خاطر به ايشان حسودي مي‌كردند.
طائب گفت: حضرت امام (ره) هرگاه مي‌خواستند اقدامي انجام دهند، كسي را منصوب كنند يا به فردي پست و مقامي بدهند با تعدادي از افراد مشورت مي‌كردند و جالب اين است كه تنها در مورد رهبر معظم انقلاب، امام هيچ مشورتي را لازم نمي‌دانستند.
وي اظهار داشت: حضرت امام خودشان به خوبي مي‌دانستند كه چه كسي لياقت جانشيني ايشان را دارد اما بايد دانست كه رهبر انقلاب، دومي ندارد و كس ديگري جاي ولي امر مسلمين جهان را نمي‌گيرد.

* اقدامات اخير ميرحسين موسوي طبيعي است
اين استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: امام گام‌هاي بلندي برداشت و اين هدف كه جهان را از دست استكبار خارج سازد، كار بسيار سختي بود كه امام به آن اعتقاد داشت و به طور يقين در اين مسير مستكبران ساكت نمي‌نشينند و به راحتي با آن كنار نمي‌آيند.
وي تصريح كرد: حضرت امام طناب دار را بر گردن استكبار انداخت و مستكبران كه خود را در حال خفه شدن مي‌ديدند، طبيعي است كه هر كاري انجام دهند و دست و پا بزنند.
اين استاد حوزه و دانشگاه اضافه كرد: اقدامات اخير ميرحسين موسوي نيز طبيعي است چراكه وقتي طناب دار به گردن استكبار افتاده است، او از مهره‌هايي براي رهايي و نجات خود استفاده مي‌كند.
طائب ادامه داد: انقلاب اسلامي هرگز بازنشستگي و خروج از نظام ندارد و تنها در صورت مرگ يا شهادت مي‌توان بازنشسته شد در غير اين صورت بايد همواره در ميدان بود.
وي تصريح كرد: هدف اصلي، رساندن پرچم انقلاب اسلامي به دستان مبارك صاحب اصلي‌اش يعني حضرت ولي‌عصر (عج) است و در اين راه موانعي كه وجود دارد، چندان قابل اهميت نيست.
اين استاد حوزه و دانشگاه افزود: در فتنه 88 نيز آقايان آمده بودند تا مشكل استكبار را حل كنند و آن را از ورطه نابودي نجات دهند.

* موسوي، كروبي و خاتمي سران فتنه نيستند
طائب ادامه داد: موسوي، كروبي، خاتمي و ساير افرادي كه از آنها نام برده مي‌شود، به طور يقين سران فتنه نيستند و سران اصلي اين توطئه‌ها و فتنه‌ها آمريكا و رژيم صهيونيستي هستند.
وي تصريح كرد: همانطوري كه در جريان جنگ تحميلي و حمله رژيم بعث عراق به ايران هم صدام كاره‌اي نبود، بلكه به واسطه پشتيباني قوي كه از او مي‌شد اقدام مي‌كرد، امروز نيز همينطور است و اين افراد تنها عمله استكبار هستند.
اين استاد حوزه و دانشگاه اضافه كرد: افرادي كه آشوب‌ها را در كشور دامن مي‌زنند بايد به نهايت كار صدام و ساير ديكتاتورها نظير نامبارك توجه كنند و به فكر خودشان باشند.

* موسوي، كروبي، خاتمي عقل ندارند كه محاكمه شوند
طائب افزود: موسوي، كروبي، خاتمي و ... به طور كل عقلشان كار نمي‌كند كه بخواهند فتنه‌اي را طراحي كنند و آنها تنها مجري هستند.
وي افزود: برخي‌ها مي‌گويند اين افراد بايد محاكمه شوند، اما لازم است بدانيم كه شرط محاكمه اين است كه فرد داراي عقل باشد اما اينها كه عقلي ندارند كه بخواهند محاكمه شوند.
اين استاد حوزه و دانشگاه گفت: اگر كسي در سرش عقلي وجود داشته باشد كه هرگز اين كارهايي را كه اين افراد انجام مي‌دهند، با وجود تجربه 30 ساله حضور در جريان انقلاب و زندگي در داخل كشور انجام نمي‌دهد.
طائب گفت: اين افراد اگر در خارج از كشور زندگي مي‌كردند، انجام اين اقدامات تا حدودي از آنها پذيرفته بود چراكه مي‌گفتيم آنها به خوبي شرايط كشور را نمي‌دانند و با روحيات مردم آشنا نيستند اما زماني كه اين افراد در داخل ايران زندگي كرده‌اند و اين كارها را انجام مي‌دهند، نشانه اين است كه فاقد عقل و شعور هستند.

* موسوي چگونه ادعا مي‌كند الگو است
طائب اظهار داشت: ميرحسين موسوي اخيرا اطلاعيه‌اي صادر كرد مبني بر اينكه عزت مصر از عزت جنبش سبز ايران الگو گرفته است و ما به او مي‌گوييم كه حرف عاقلانه‌اي بزند تا مردم هم ايمان بياورند.
اين استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: حرف‌هاي اخير موسوي مثل فردي است كه در امتحاني رفوزه شده و صفر آورده است و بگويند اين فرد الگوي ما در صفر آوردن است.
وي تصريح كرد: ميرحسين موسوي حركتي را آغاز كرد كه به شكست انجاميد و اين شكست چگونه مي‌تواند الگو شده باشد، جاي بسي تامل است.
اين استاد حوزه و دانشگاه اضافه كرد: حركت زماني الگو مي‌شود كه يك امر نشدني را به واقعيت تبديل كند و در حقيقت امام راحل يك الگو بود براي اينكه هيچ كس باور نمي‌كرد كه استكبار از ايران بيرون برود، اما امام به اين واقعيت جامه عمل پوشاند.
طائب ادامه داد: ما مي‌خواهيم بدانيم كه ميرحسين موسوي چه چيزي را ثابت كرد چراكه اگر آمده بود تا رئيس جمهور شود كه اين امر عملي نشد و اگر هم آمده بود تا مقابل رهبر فرزانه انقلاب اسلامي، احمدي‌نژاد و نظام اسلامي بايستد كه اين امر هم ممكن نشد؛ پس موسوي چه چيزي را ثابت كرده است كه بخواهد الگو باشد.

* فتنه‌گران مشاعر خود را از دست داده‌اند
اين استاد حوزه و دانشگاه افزود: افرادي كه فتنه را به راه انداخته‌اند، به كلي مشاعر خود را از دست داده‌اند چراكه هنوز نمي‌دانند ملتي كه مقابل گلوله‌ها ايستاده و انقلاب كرده است، الگو بوده و امثال موسوي كاري نكرده‌اند كه بخواهند اسوه شوند.
طائب ادامه داد: ميرحسين موسوي متاسفانه حضرت امام راحل را با آن حركت عظيم جهاني الگو نمي‌داند اما خودش را مايه خيزش‌ها معرفي مي‌كند.
وي تصريح كرد: ما به رئيس قوه قضائيه پيشنهاد مي‌كنيم به جاي اينكه در تلاش باشند تا اين افراد را محاكمه كنند، آنها را به تيمارستان ببرند.
طائب گفت: اصل فتنه به طور يقين توسط آمريكايي‌ها و رژيم غاصب صهيونيستي طراحي شده بود و اگر به طور دقيق از ميرحسين موسوي بازجويي شود، وي در نهايت دهان باز مي‌كند و لب به اعتراف مي‌گشايد.
وي اظهار داشت: او در اين بازجويي‌ها مي‌گويد كه اصل فتنه از كجا طراحي شده بود و دستور از جانب چه قدرتي بوده است.

* ناوگان نيروي دريايي به سلامت از كانال سوئز گذشت
اين استاد حوزه و دانشگاه اضافه كرد: امروز شاهد اين هستيم كه ناوگان نيروي دريايي ايران به سلامت از كانال سوئز گذشته و به نزديكي بريتانيا رسيده است و اين بسيار مهم است.
طائب افزود: درياي مديترانه از اهميت بسياري برخوردار است و حضور نيروي دريايي جمهوري اسلامي ايران در اين دريا بسيار ارزشمند است.
وي افزود: از طريق درياي مديترانه مي‌توان محاصره غزه را بر هم زد و اگرچه رژيم غاصب صهيونيستي براي يك ناو غيرنظامي، ناوچه نظامي مي‌فرستد اما ياراي مقابله با نيروهاي ايران را ندارد.
اين استاد حوزه و دانشگاه گفت: رئيس كانال سوئز هم اعلام كرده است كه براي عبور كشتي‌هاي جنگي ايران از اين كانال هيچ محدوديتي وجود ندارد و نيروهاي ايران نيز با صلابت كامل از اين مسير عبور كردند.
انتهاي پيام/ل10/ب

شنبه 30 بهمن 1389  07:57 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها