اعتراض پاسي‌ها به داوري و فرار ملاحي از ورزشگاه‌

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

اعتراض پاسي‌ها به داوري و فرار ملاحي از ورزشگاه‌

حاشيه‌هاي ديدار تيم‌هاي پاس همدان و سپاهان اصفهان؛
اعتراض پاسي‌ها به داوري و فرار ملاحي از ورزشگاه‌

خبرگزاري فارس: ديدار تيم‌هاي پاس همدان و سپاهان اصفهان با حاشيه‌هاي زيادي همراه بود كه اعتراض نيمكت پاس به داوري، ترك ورزشگاه توسط ملاحي و درگيري هواداران دو تيم از مهم‌ترين آنها بود.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان، در آخرين دقيقه اول وقت تلف شده ديدار تيم‌هاي پاس همدان و سپاهان اصفهان كه عصر ديروز در ورزشگاه شهداي قدس همدان برگزار شد، ضربه ايستگاهي اكمل هولماتف، هافبك تيم فوتيال پاس پس از برخورد به زير تير افقي دروازه سپاهان به زمين فرود آمد كه پاسي‌ها اعتقاد داشتند اين توپ دورن دروازه قرار گرفته است.

* اعتراضات پاسي‌ها پس از پايان نيمه اول تا درون زمين هم ادامه داشت به نحوي كه ياوري و پيمبري داخل زمين شدند و در مسير خروج داور با او درگيري لفظي پيدا كردند.
* دستشويي و آبخوري مخصوص سپاهاني‌ها به علت خرابي بسته شده بود و هواداران اصفهاني مجبور بودند براي استفاده از دستشويي از جلوي هواداران پاس عبور كنند كه در بين دو نيمه اين مسئله موجب درگيري بين هواداران دو تيم شد.
* كريم ملاحي، مديرعامل پاس همدان كه شرايط تيم و جو ورزشگاه را مساعد نمي‌ديد، در بين نيمه با خودروي شخصي‌اش از ورزشگاه خارج شد و فرار را بر قرار ترجيح داد.
* در 20 دقيقه پاياني هواداران همداني با شعارهاي خود، به شدت خواهان بركناري ملاحي از سمت خود شدند.
* هواداران ناراضي پس از خروج از ورزشگاه، مسير ورزشگاه شهداي قدس تا ميدان آرامگاه بوعلي همدان را با گفتن شعارهايي عليه كادر مديريتي باشگاه پاس همدان، پيمودند.
* اعتراض ملاحي به بازيكنان در بازي‌هاي قبلي به علت جمع نشدن دور هم و تشكيل ندادن حلقه اتحاد، موجب شده بود كه پاسي‌ها در شروع اين ديدار دوبار حلقه اتخاد تشكيل دهند.
* تمرين روز قبل از بازي پاسي‌ها پشت درهاي بسته صورت گرفته بود كه اين كار هم تأثيري در عدم نتيجه‌گيري‌هاي پاس نگذاشت.
* رسول رهبرفام، داور چهارم اين ديدار دو تابلو تعويض در اختيار داشت كه هر بار از يكي از آنها براي اعلام تعويض يا وقت‌هاي تلف شده استفاده مي‌كرد.
* ليست اسامي بازيكنان سپاهان شامل 16 بازيكن بود و امير قلعه نويي نتوانسته بود 18 بازيكن را براي اين ديدار آماده كند.
* در تركيب سپاهان سه بازيكن به علت محروميت غايب بودند؛ ابراهيم توره، فابيو جان واريو و محرم نويدكيا به سبب محروميت ديدار با پاس را از دست داده بودند.
* در نشست خبري پس از بازي، محمود ياوري با يكي از خبرنگاران درگيري لفظي پيدا كرد و قصد ترك سالن را داشت كه به اصرار خبرنگاران بر پاسخگويي به محل برگزاري نشست برگشت و پاسخ سؤال خبرنگاران را داد.
* حدود 200 تماشاگر اصفهاني با حضور در ورزشگاه و همراه داشتن پرچم زرد رنگ بزرگ، تيم محبوبشان را تشويق كردند.
انتهاي پيام/غ20/ج

شنبه 30 بهمن 1389  12:06 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها