استاندار سيستان‌وبلوچستان: جنگ نرم سلاح اصلي فتنه‌گران محسوب مي‌شود

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

استاندار سيستان‌وبلوچستان: جنگ نرم سلاح اصلي فتنه‌گران محسوب مي‌شود

استاندار سيستان و بلوچستان گفت: امروز دانشجويان با بصيرت و پيروي از فرمايشات رهبري در خط مقدم مبارزه با فتنه قرار دارند.

"علي‌محمد آزاد"، در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، منطقه سيستان‌وبلوچستان، افزود: جنگ نرم امروزه به عنوان سلاح اصلي فتنه‌گران محسوب مي‌شود.

وي گفت: اساتيد، فرماندهان و دانشجويان، افسران جنگ نرم هستند و تعامل و همکاري اين دو هرگز اجازه نخواهد داد که افراد سودجويي مانند فتنه‌گران به اهداف خود برسند.

وي ادامه داد: بحمدلله دشمن‌شناسي دانشجويان ما به مرحله‌اي رسيده است که ديگر فتنه‌گران و مخالفان نظام نمي‌توانند عزم و اراده آنان را تضعيف كنند.

آزاد همچنين به فتنه 25 بهمن اشاره کرد و گفت: مردم جامعه ما چهره واقعي اين افراد فتنه‌گر را به خوبي شناخته و به اهداف شوم آنها پي برده‌اند.

وي اظهار کرد: همه آحاد جامعه با پيروي از فرمايشات و رهنمودهاي قرآن و رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران، مي‌توانند از مبارزه با اين فتنه‌ها سربلند بيرون بيايند.

استاندار سيستان و بلوچستان با اشاره به هفته وحدت گفت: هفته وحدت در جامعه ما يک موقعيت خوبي براي به نمايش گذاشتن اتحاد و انسجام اسلامي است و وحدت و انسجام اسلامي در جامعه يکي از بهترين راههاي مبارزه با فتنه‌گران و عوامل ناامني در جامعه است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

جمعه 29 بهمن 1389  09:45 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها