تمام گروه‌هاي سياسي كشور آماده محاكمه سران فتنه هستند‌

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

تمام گروه‌هاي سياسي كشور آماده محاكمه سران فتنه هستند‌

امام جمعه بندپي شرقي:
تمام گروه‌هاي سياسي كشور آماده محاكمه سران فتنه هستند‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه بندپي شرقي با اشاره به اينكه بستر كشور براي محاكمه سران فتنه آماده است، گفت: تمام گروه‌هاي سياسي آماده محاكمه سران فتنه هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از بابل، حجت الاسلام سيد ابراهيم مير احمدي امروز در خطبه‌هاي نمازجمعه بندپي شرقي كه با حضور هزاران نفر از نمازگزاران اين بخش برگزار شد، اظهار داشت: با انقلابي كه در تونس و مصر اتفاق افتاده و سبب بيداري منطقه شده است تمام معادلات استكبار جهاني و صهيونيزم به هم ريخته چرا كه مبارك پشتوانه محكمي براي صهيونيسم بين المللي و آمريكا بوده است.
وي با اشاره به اينكه سرنگوني مبارك سبب فروپاشي استعمار شده است، افزود: جهانخواران براي حمايت از اسرائيل به هر جنايتي دست زده و زماني كه سلطنت مبارك در مصر فرو پاشيد براي شبيه‌سازي و انحراف افكار عمومي با فتنه‌گران داخل ايران به توافق رسيده تا فتنه جديدي ايجاد كنند.
عضو هئيت علمي دانشگاه پيام نور بندپي بيان داشت: سناريوي فتنه 25 بهمن در داخل سازمان سيا تدوين شده و مجريان آن افرادي ساده لوح، اهل هوي و هوس و عده‌اي اراذل و اوباش بودند كه به بهانه حمايت از مردم مصر وارد خيابان شدند اما حتي يك شعار برعليه مبارك و ديكتاتور سر نداده و با آتش زدن چند سطل آشغال در حقيقت از اسرائيل حمايت كردند.
ميراحمدي تصريح كرد: فتنه‌گران 25 بهمن در يك پاروگراف سياسي در حالي وارد خيابان‌ها شدند كه از يك طرف به خواسته آمريكا وارد خيابان‌ها شده و از طرف ديگر بايد شعار بر عليه ديكتاتور مصر مي‌دادند كه به دليل واقع شدن بر سر دو راهي براي حمايت از اسرائيل و آمريكا به آتش زدن چند سطل زباله بسنده كرده و در جهان رسوا شدند.
وي با اشاره به اينكه ملت حزب الله ايران با بيداري كامل در صحنه حضور دارد، افزود: با توجه به اينكه فتنه‌گر در هر كشوري حتي آمريكا، فرانسه و انگليس محكوم بوده و اجازه آزادي ندارد بنابراين قوه قضائيه بايد با بدون هيچ كرامت و مهرباني با شدت با فتنه‌گران برخورد كند.
ميراحمدي بيان داشت: در فتنه 25 بهمن بحث انتخابات مطرح نبوده كه قوه قضائيه براي همراهي افكار عمومي با سران فتنه برخورد نكرده بلكه در حال حاضر بستر و زمينه محاكمه سران فتنه در كشور آماده است و همه گروه‌هاي سياسي آماده محاكمه سران فتنه هستند.
وي با اشاره به اينكه سران فتنه با آزادبودن در داخل كشور داراي قدرت هستند، افزود: داشتن تلفن، سايت، تربيون و روزنامه سبب قدرت سران فتنه بوده و هم اينكه براي راهپيمايي 25 بهمن از وزارت كشور درخواست مجوز مي‌كنند سبب آزادي آنها است.
امام جمعه بندپي شرقي به مزاياي برخورد قوه قضائيه با سران فتنه در كشور اشاره و تصريح كرد: خشك شدن ريشه فتنه در كشور، نااميد شدن استكبار جهاني از اجراي سناريوي فتنه در داخل ايران و ترس از ايجاد فتنه جديد در داخل كشور از مزاياي برخورد قوه قضائيه با فتنه‌گران است.
ميراحمدي با بيان اينكه حضور باشكوه مردم در راهپيمايي 28 بهمن بصيرت و هوشياري مردم ايران را به جهانيان ثابت مي‌كند، افزود: حضور و در صحنه بودن مردم سبب نااميدي آمريكا و استكبار جهاني شده كما اينكه راهپيمايي ميليوني مردم در 22 بهمن سبب شكست آمريكا شده و آنها را مجبور به اجراي سناريوي جديد فتنه با كمك منافقين داخل كشور كرده است.
بيش از هزاران نفر از مردم خشمگين بندپي شرقي با سردادن شعارهاي مرگ بر موسوي و مرگ بر كروبي، موسوي و كروبي اعدام بايد گردند از مصلي جمعه بندپي تا ميدان شهدا امام خميني بندپي شرقي راهپيمايي كرده و خواستار برخورد جدي قوه قضائيه و اشد مجازت براي سران فتنه شدند.
انتهاي پيام/خ20/ج

جمعه 29 بهمن 1389  03:01 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها